Arkadaşlar Bakarmısınız Resimmm Görüşlerinizi Almak İstiyorummm?

Arkadaşlar Bakarmısınız Resimmm Görüşlerinizi Almak İstiyorummm ???

Arkadaşlar Bu Kişinin sarkma nedeni nedir birde bende kiloluyum yüzme ve kardiyo yapıyorum diyetime de uyuyorumm biraz yardım eder misinizzz

Güncellemeler:
Hızlıdan kastınız spor yapmadan diyetle mi birde bu sayede çabucak vermesi bile düşündürücü bu arada arkadaşlar bende kiloluyum da Spor salonuna yazıldım yüzmede yapıyorum her kilolu böyle olur mu ya da yüzmeyle sporun faydası olur mu yardımcı olursanız sevinirim :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir anda ve spor yapmadan kilo vermistir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• deri kilo aldıkça esneklik kazanıyor genişliyor. zayıflama sonucu sarkmalar oluşuyor sanırım

0|1
    0|0
  • Canım benim aniden spor yapılırsa o kiloyla tabi sarkar. Zaten kilolularda yavas yavas davranmak gerekir. Birden kilo vermek ya da spora aniden yüklenmek gercekten sarkma yapar.

0|0
    0|0
    • hmmm teşekkür ederim canımmm yardım ettigin için aynen en sağlıklısı yavaş yavaş sağlıklı şekilde vermek ayda 5-6 mesela birde sporu sevceksin mesela spor olarak yüzme çok iyi sporla yapılır birde bu süre uzatılırsa ha birde diyet yapılırsa tamamdırrr estanya özele geçer misinn canımmm

Erkekler Ne Diyor 3

• evet cok hızlı kilo vermiş ondan

0|1
    0|0
  • adam yağlıyken bile gayet sarkık zaten, deri gevşemş iyice, içide boşalınca zayıfladığında o hali almış onun çaresi ameliyat

0|0
    0|0
    • Dostum ama her kilo veren böyle olmuyor ki bu adam sağlıksız vermiş bence kastan da kaybetmiştir diye düşünüyorum

• Çok hızlı bir sürede vermiş gibi bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...