Sneijder kesin olarak Galatasaray'da !!!

Fenerbahçeden bu transfere cevap bekliyo musunuz yoksa günlerdir konuşulan belhandayı alıp kapatır mı transferi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe bu transfere cevap vermez. İhtiyacı varsa alır gelir. Yani transfere cevap vermek için transfer yapmaz anladın mı?

0|0
    2|1
    • Anlarım ben sen rahat ol fenerbahçemi de türkiyedeki transfer anlayışını da çok iyi bilirim. Tabiki ihtiyaca göre yapılır ama ezeli rakibin böyle bi transfer yaptıysa bizim başkan da boş durmaz

• hep böyle hassas ol olur mu bu söylediğimde de ironi yok ciddiyim

• Anlamadım. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• cincona noldu be Fenerin istedigi futbolcuya goz dikti?

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ulan tayyip fabrika satar toprak satar para getirir bizim takımlar topçu getirir gelen parayı iade ederler :D

2|2
    0|1
  • inş öyle bir gaza gelip yapmazlar.Kiğilı dedi zaten okdar yüksel maliyetli bir futbolcu almayacaz diye

0|0
    0|0
  • henüz kesinleşmedi bildiğim kadarıyla ..

1|0
    0|0
    • GSTV'yi açtım .. canlı yayın var ama bununla ilgili hiç bir şey konuşulmuyor .. faydalı olacaksa, aldığı paranın hakkını verecekse buyursun gelsin isteriz ..

• hayırlı olsun

• o kadar para verilir mi o adama ya.. kriz var krizz

0|0
    0|0
  • kesin diyordun ne oldu

0|0
    0|0
    • ben fenerliyim saf biz kimi alırız anlamında sordum ne demek ne oldu? Ayrıca dün gece rezil oldu mallar havaalanında gelmedi ama alırlar önümüzdeki günlerde başkanları bu kadar da lafını yemez

• Sneijder önümüzdeki gün açıklanacak diye biliyorum Aziz Yıldırım transfer yapacaktır zannedersem Belhandayı alacaklar ama Sneijdere karşılık olacağını sanmam ihtiyaç için alırlar çünkü Belhanda Sneijdere cevap olacak kadar iyi bir isim değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...