Halinize şükrediyor musunuz ? Mesela bir gün boyunca hiç duyamadığınızı düşünün ne yapardınız?

Halinize şükrediyor musunuz ? Mesela bir gün boyunca hiç duyamadığınızı düşünün ne yapardınız ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Halime elbette aklıma gelen her an şükrediyorum.

0|0
    0|0
  • ederım ınan dua ederım saglıklıyım dıye

0|1
    0|0
  • cok zor tabıkıde onların yerlerıne kendımı koyuyorum onların yasadıkları durumu tadıyor ne kadar zorlandıklarını hıssedıyorum ama cogu ınsanımız sukru bılmedıgı ıcın yasadıkarı sahıp oldukları elındekılerle mutlu olmayı bılmeyen sukretmeyen cok.halen hallerınden sıkayetcı hep daha fazlasını hep daha ustunune ulasma elde etme cabası ıcınde.kımse demıyor kı benden daha kotu durumda olanlar var bunları alamayan aldıgım zaman ımrenen ozenen ısteyen ınsanlar olur dıye dusunen yok.elıne gecırmek ıcın annesının elınde olmayan parayı zorla cıkartmaya onu zorlmaya onu borca sokmaya calısan ınsanlar var.bızım ınsanımız baskalarına ozenmeyı bıraksalar elındekıler ıle mutlu olmaya calısıp elındekının degrrını bılıp sukretmeye calıssalar ama nerde.hep daha fazlası hep daha markalı pahalısı olsun cabası ıcınde yazık.

0|0
    0|0
  • Herşeye şükretmek gerektiğini düşünüyorum.Yokluğu görmeden var olanın kıymetini bilmiyoruz.Vazgeçmeliyiz.

1|0
    0|0
  • Sık sık...

0|0
    0|0
  • Evet şükrediyorum. Bazende bakıyorum elimdekii beğenmiyorum daha kötüsünü görüyorum kafama dank ediyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir gün boyunca duyamasaydım...

Başkalarını değil, kendimi dinlerdim. Uzanırdım yatağa.. Ne çalan telefon, ne dırdır yapan müşteriler, ne de gergin proje müdürü. Kendimden başka kimse olmazdı.

Çok uzun zamandan bu yana ilk kez kendimi dinlerdim. Hiçbir uyaran olmadan kendi düşüncelerime yoğunlaşırdım. Geçmişi düşünürdüm. ve geleceği.

Geçmişimle barışır, geleceğimi planlardım. Yalnızca kendimi dinleyerek. Yıllardır ihmal ettiğim kendimin ihtiyaçlarını, isteklerini, zevklerini belirlerdim.

Ve bundan sonra bunları yapmak için hayata dört elle sarılırdım.

0|0
    0|0
  • Hâlime şükrediyorum, çünkü ben duymayan "sağlıklı" (ölçüyü biyoloji değil tanrı koydu) kulaklar da tanıyorum

0|0
    0|0
  • şükürler olsun ALLAH'hıma

1|1
    0|0
  • her zmana şükrediyorumm

0|0
    0|0
  • zaman zaman sükrediyoruz ama yetmez her zaman şart

0|0
    0|0
  • çok kötü olur şükretmek lazım