Sevmiyor mu yoksa çok mu gurur yaptı da gelmedi?

sevgilimle ayrıldık yeni ama öyle kötü bi ayrılık değil hani konuşmuyoduk yüzünü görmek istemiyorum dedim dün bugun okulda bayıldım sınıftaydı sınıfa yakın yerde bayıldım ve yanıma gelmedi bile seven insan koşmazmı yüzümü görmek istemiyo ters tepki vermesinden korktum demiş bencillk değilmi nasıl bi sevgi bu sevmediğini düşünüyodum insanın canından can gitmezmi ya bayılıyosun sonuçta bi sor nasılsın diye hiç umuru olmadı sevmiyomu yoksa çokmu gurur yaptıda gelmedi

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• seven ınsan gelırdı ve kendını heba ederdı ben dayanamazdım ama sevmıyorsam ıplemem bıle

1|0
    0|0
    • düşünüyorum insanın canından can gider ya nasl gelmez aklım almıyo bana orda en ağır sözü söyliceğini bile giderdim koşardım yere yığıldım resmen ya nasıl sevgi bu anlamıyorm

• bencede öyle benm aklım çıkardı ya anladım ben zaten teeşkkr ederm dinldiğin için

• rıcaederm kardesım aklın yolu bır

Erkekler Ne Diyor 9

• evladim yiyosunuz haltlari sonra da pisman oluyosunuz. iyi etmis cocuk ne bakacak yuzune. istersen ayil istersen bayil

0|0
    0|0
    • ne demek ya insan o anda onlarımı düşünücek yüz yüze bakılmıcak bişi yaşamadık biz sevseydi düşünmeden koşardı

• "yüzünü görmek istemiyorum dedim dün"

allahin sopasi yok

• insan değilmiş

0|0
    0|0
    • nasıl yapar ya anlamıyorum yere yığıldım resmen görmedi gerçi ama o anda insan ne düşünebilir bana en ağır sözü söyliceğini bilsem koşardım o an onlarımı düşünücem

• evet haklısın

• yav eski sevgilinden olmaz kaç kişiye diyecem yine ayrılırsınız

0|0
    1|0
    • ya ayrılmadık öyle 1 hftadr konuşmuyoruz sadece ayrılma yok

• tamamda çok büyütülücek bişi değil ben bayıldığımda yanıma gelmemesine anlam veremedim nasıl sevgi bu bizim ilişkimiz çok sağlam öyle tatsızlık girdi bitti olmaz yani seviyorum ben onu

• çıkar aşkı o işte ayaktaysan iş görüyosun bazı şeyler için uygunsan sever yoksa ölsende ne çare yerine başkası hazırdır yzaten :((

• İnsan olarak deger veriyorsa bile gelmeliydi bırak aşkı sevgiliyi ...ama tamamen egosu yüzünden gelmemiş anladıgım kadarıyla ...

1|0
    0|0
    • aynen ama böyle sevgimi olur insanın canından can gitmezmi yere yığıldım ben orda nasıl gelmez aklım almıyo o anda insan egoyumu düşünür

• nasıl yapar aklım almıyo hala gözümü açtım onu aradım yoktu resmen

• Yanlış anlama şahsına birşey söylemiyorum ama 19 yaş bana çokda herşeyin bilincinde oldugumuz bir dönem degil he bende 22 yaşındayım ama bu böyle yani bence asıl sorun sen sevgi kelimesinin sözlükteki anlamı degil de gerçek anlamını bilmedigin için böyle tepki veriyorsun ...ve tabi o da sevginin ne demek oldugunu bilseydi emin ol ne ego ne başka birşey sana yardım etmesini engellemezdi popülarite dünyasında oldugumuz icin bazı şeylerin gerçek anlamlarının dışında ifade edebiliyoruz.

• Buradan hüküm yürütmek zor ama gelmesi gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Bir keresinde sevgilim bana yüzünü görmek istemiyorum dedi.

Gözünü kapatırsın olur biter dedim. kız komaya girdi bayılmayı geç :(

0|0
    0|0
  • daha neyapsaydı adam görülmek istenmeyen yüzü ayılan birinemi göster seydi

0|0
    0|0
  • sonuçta ayrılmışsınız neden gelsinki

0|0
    0|0
    • kötü ayrılmadık ama bayıldım yere yığıldım ne demek neden gelsin 1 gündemi bitti sevgisi değeri nasıl gelmez nasıl merak etmez nasıl bi sevgi onunkisi o zaman nasıl bi ego

• okumadım ama sen yanlış düşünüyosundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendine şu soruyu sormalısın. gurur yada korkaklık yapma sırası mıydı? Bunu bir düşün derim. Ona göre anlıcaksın sevip sevmediğini ki sevse bile böyle sevgi olmaz olsun (şahsi fikrim)

2|0
    0|0
    • katılıyorum sana yığıldım yere ya görmedi gerçi ama biliyo sonuçta nasıl gelmez o bana en ağır lafı söyliceğini bilsem koşardım insan o an nasıl düşünebilir bunları nasıl bi ego nasıl bi düşünce aklm almıyon nasıl gelmez ya

• Bence de sevmiyor. Benim sevgilim bana kizip kapiya yumruk atmisti. Cok fena kavga ediyoduk. Sonra bi anda durdum elini tuttum, öptüm. Yapma nolur dedim. Canin aciyor mu bekle buz getireyim falan dedim. Kizginliğim falan hep gitti.

0|0
    0|0
  • böyleleri için burada kendisinden bahsetmeye bile değmez

0|0
    0|0
    • hala şoktayım aklım beynm almıyo yığılp kalmışm neyn derdindesin sen hala

• erkek arkadaşın için mi diyorsun neyin derdindesin diye

• seven adam gelirdi bence bacım.

0|0
    0|0
    • evet nasıl gelmez hala aklım almıyo

• Belki gelmistide baygin oldugun icin gormedin

0|0
    0|0
    • çok uzun süreli baygınlık olmadı 2 3 dk filan gelip gittimi yani hayır yığıldım sonra kaldırdılar oturttular gözüm onu aradı yoktu ama

• Sanirim ne demek istedigimi tam anlatamadim..shock olduysa seni gorunce istese bile hareket edemedi gelemedi yani yanina..

• hiç sanmıyorm nasılsın diyebilirdi sonra onu bile demedi

• Ondan sana hayır gelmez, sevse gelirdi kesinlikle diyorum.

0|0
    0|0
    • dimi bende düşünyrm koşardım ya kendimi kaybederdim

• Biz ayrılsak da benim ağladığım bile haber ediliyormuş, şüphen bile olmasın bence.

Yükleniyor...