20 kilo vermem gerekiyor. Hem diyet hem de spor yapıcam. Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar sitede yeniyim. Birkaç amacım daha var üye olmamın ama asıl amacım kilo verirken buradaki arkadaşların eleştiri yapmaları. Ara sıra fotoğraf paylaşıcam. Hedefimi tam anlamıyla gerçekleştirebilmem için sizin ekeştirilerinize ve bakış açınıza ihtiyacım olacak. Peki neden burada derseniz sebebi şu, buradaki arkadaşların çoğu beni tanımıyor ve eleştirirken doğru söylecekler. Bende fotoğraf paylaşma ve eleştiri kaygısı olacağı için motivasyonum kırılacağı zaman bunlar aklıma gelecek ve sabhın köründe 2-3- tane poğaça gömmücem mideye. Ne dersiniz şimdi? Yardımcı olur musunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• oncelikle pogaca gommeyi unut kalorisi cok fazla yarim pogaca 100 kalori kadar beyaz ekmek yerine tam tahilli bugday ekmegi tercih et bir beslenme programin olsun diyetisyene gitmeni tavsiye ederim spor da yaptigin surece duzenli kisa zamanda saglikli kilo vermis guzel bir vucuda sahip olmus olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Veriirsin kilo

0|0
    0|0
  • Sabah kral gibi öğlen prens gibi
    aksamda fakir gibi yemelisin tabisi

0|0
    0|0
  • Ben sana yardımcı olmak isterim kardeş, kilon kaç? boyun kaç? bunları söylersen daha rahat olur.

0|0
    0|0
    • Boyum 1,72 kilom ise 90 a geldi son zamanlardaki dengesiz beslenmemden dolayı

• ö. d kardeş bir durum olursa banada mesaj at yardımcı olmaya çalışırım. Eğer acı yoksa kazanç ta yok :D Kalbini fazla zorlamadan bu hareketleri yapman lazım yoksa başka yolu yok. Bir acı hissettinmi bırakırsın fakat yapabildiğin kadar yapman lazım ancak böyle kilo verirsin. Kolay gelsin şimdiden.

• Teşekkür ederim saolun :)

• Bunu bize nie anlatıon * takdir falan mı beklion

0|0
    0|0
    • Yok be * ne alakası var. Burdaki arkadaşların eleştiri yapmasını bekliyorum. Belki de veremicem kiloyu yine. Bu sefer de böyle denicem azgın kardeşim :)

Yükleniyor...