Ayrılsak da beraberiz mi yapardınız?

sevgilinizle evlenmeyi düşünüyorsunuz ciddisiniz falan , beraber ev kredisi çektiniz bi senedir ödüyorsunuz yarısını o ödedi yarısını siz derken artık anlaşamıyorsunuz ve ayrılcaksınız .

paranızı istiyorsunuz veremiyor o parasını istiyor sizde veremiyorsunuz ne yapardınız :)

evin borcunu bitirip ikiye bölüp otururmuydunuz

borcu bitirip satıp parayımı bölüşürdünüz

5 milyar ödediğiniz parayı almadan gidermiydiniz :)

• Evin borcunu bitirip ikiye bölüp otururmuydunuz
    A seç
  • Borcu bitirip satıp parayımı bölüşürdünüz
    B seç
  • 5 milyar ödediğiniz parayı almadan gidermiydiniz :)
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
92

En İyi Kız Görüşü

• Borcu bitirip satıp parayı bölüşürüz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• beraber neden oturayım evi satıp parayı bölüşürüm eğer o borçları tek başına ödeyecekse koca evin taksitlerini ödeyebilen biri bana 5000i ödemekte zzorlanmaz zaten

0|0
    0|0
    • peki zamanla ödemesini kabul edermiydin azar azar :)

• kabul ederim tabi ki sonuçta evlenme kararı alacak bir ilişkimiz olmuş zamanla ödesin. öderse ayrılsak bile değerli bir insan olarak kalır ödemezse de o onun şerefsizliği derim 5000tl nin üzerine su içerim ama hakkımı helal etmem

• insan olabilmek insancıl şekilde çözümlerle uzlaşabilmek çok güzel . fikrini bizlerle paylaştığın için teşekkürederim .

• Her şeyimi alır çeker giderim.Aşk bitmiş geriye kalanları ne yapayım.

0|0
    0|0
  • Şıkları kopyala-yapıştır yapmasan iyi olurmuş. Para falan gözümde olmazdı, bırakır giderdim. Aşk bitmiş, ne yapayım parayı?

0|0
    0|0
    • :) :) bi dk şıkları da yazan ben olduğum için kopyalamamın sorun olmayacağını düşündüm :) kopyalarken niyetim okuduğunuzu bida yazmaya zahmet etmeyindi pardon hanım efendi :) . 5 milyarımı bırakırdınız .

• o zaman hatun kişi olarak ödesin ödemesin hak benim zaten.. anlayışlı bir şekilde konuşur parasını taksitlerle geri öderdim..

0|0
    0|0
    • güzel bi çözüm yolu tabi .

• burçlara inanmam.. ama oğlak değilim sadece mantıklı düşünüyorum.. yasal yolları var sonuçta bunun

• peki teşekkürederim . mantığın güzel işliyor , zahmet edip yazdığın her bir harfin için teşekkürederim , iyi geceler .

• asla cok sacma:)

0|0
    0|0
  • ev kimin üzerine?

0|0
    0|0
  • Almadan giderim ayrılmışım parayımı düşünürüm ki

0|0
    0|0
  • Borcu bitirip satıp parayımı bölüşürdünüz

0|0
    0|0