Spordan anlayanları bir bakabilir mi?

Aslında olmak istediğim bedendeyim kilo verip vermemem gerektiği bilmiyorum ama sıkılaşmak istiyorum boyuma göre ideal kiloya gelmeden squat a falan başlasam sorun olur mu?çok hafif göbeğim var önce onu mu eritmeliyim? amacım sıkılaşmak (kas falan kesinlikle değil) çok kilo vermek de kesinlikle istemiyorum ne yapmalıyım? 1.62 boyum var 56 kiloyum. Ne tür egzersizler yapmalıyım? Diyet e de başlicam.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kas Yapmadan Sıkılaşamazsın Zaten :) Korkma Kaslı Bayanlar Öyle İnternette Gördüğün Gibi İtici Değil
    Bir Bayan Doğal olarak Böyle Bir Fiziğe Sahip Olabilir [url=hizliresim.com/.../url] Ve Biz Buna Zaten Kaslı Diyoruz
    Korkma Antrenörün Sana Gereken bilgiyi Verir Zaten ki Ne Kadar Bilgili Hocaysa Tabi :) Savaş Cebeciyi Takip Edebilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Squat kilo verdirmez. Spora da hafif tempolu yürüyüşle başlayabilirsin. İnternette videolarda var sıkılaşmak için onlara bak bi' bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sıkılaşmak istiyorsan istediğin bölgeyle alakalı kalça egzersizlerini takip edersen ve hafif kiloyla yaparsan istediğin sıkılaşmayı yakalarsın.

1|0
    0|0
  • Ağırlıksız squat mekik kadın şınavı ve internetten bulacağın 1 2 bacak ve kalça hareketi işini görür.

1|0
    0|0
  • squata baslamanın ne sakıncası olacak başla gitsin beybi

0|0
    0|0
  • Youtube den ebru salliyi aç izle görüntülü daha rhat yaparsın

0|0
    0|0
  • kas çalış ancak sıkılaşırsın

0|0
    0|0
  • Mekik çalış bacaklarla yapılan karın kası hareketleri var onlara da çalış