Bütün erkekler mi böyle?

Erkek arkadaşım kendi arkadaşları içindeyken bir kasılıyor bir kasılıyor anlatamam. bana emir verir gibi konuşmalar. benim üzerimden şakalar. sinir oluyorum ama arkadaşlarının yanında belli etmiyorum. daha sonrada kavgasını çıkarmıyorum sinirim geçmiş oluyor çünkü. bütün erkekler mi böyle ,?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• malesef hepsi aynı ne kadar kabul etmeselerde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• seceneklerin oldugunu görebiliyorsan butun erkekler oyle değildir. bundan rahatsızlığını belirt belki farkında değildir.

0|0
    0|0
  • erkekler genelde kendini bu şekilde ıspatladığını düşünür.reis benim sözünü geçiririm edaları yani bu gayet normal bunu yenmesi için konuyu ona açmalısın sustuğun zaman o hoşuna gittiğini düşünebilir ve fazlasını yapar onun erkekliğini zedelemeden bunu konuşmalısın onunla

0|0
    0|0
  • seni sevmiyor seni seven adam asla şahsen ben sevgilim olsa öyle yapardım onu yüceltecek onu onure edecek haraketler yapardım artık herkes belli yaşa geldi el şakası ne yapacaksan başbaşa yap millete ne laf konusu veriyon değilm,i

0|0
    0|1
  • Kasılsın hadi onu azcık olsun anlarım da emir vererek konuşmalar falan olmaz... Senin üzerinden şakalar yapıyorsa bir kaç defa ortamda boz onu bak bir daha yapıyor mu ...

Ne değişik adamlar var anlamıyorum ...

0|0
    0|0
  • Her birey çok farklıdır erkek yada kadın.Ve bence bu terbiyesizliktir.Sen erkek arkadaşının bu konuda boyunun ölçüsünü 1 al derim

0|0
    0|0
  • mallarla çıkmayın diyom 50 kere

0|0
    0|0
  • maçoluk taslıyor eğer kızlar arasında seni yükseltiyorsa ses çıkarmamak lazım

0|0
    0|0
  • Kendine güvensiz olduğunun en belirgin özelliği. Aklınca kendini alfa erkek gibi göstermeye çalışıyor..

Düşünce doğru, uygulama tamamen yanlış...

0|0
    0|1
  • Seçici olun erkek arkadaş edinirken. Kompleks sahibi dingillerin yaptıklarını tüm erkeklere maletmek ne derece doğru

0|0
    0|0
  • Bunu bize söylemen bence hiç doğru değil.

Bunları ona söylemelisin dostum.

Bunun onur kırıcı bir davranış olduğundan söz et. Aynı şeyi yapmaya devam ederse terket.

0|0
    0|0
  • yok canım senin erkeğin sen varsın diye kendini bişey zannediyo ona çok güven vermişin bence

biraz gevşet bi kree boz bk bida yapıyomu

o nasıl bi davranış canım öyle şey mi olur iyi ben kasılacam diye kız ezilsin ayıp ya :)

0|0
    0|0
  • sözümü geçiriyorum havası vermeye çalışıyodur

1|0
    0|0
  • egosunu bastırıyor senin üzerinden

0|0
    0|0
  • baskı görüyor kılıbık olmadığını gösteriyor :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına senin hakkında farklı şeyler söylüyordur o zaman.

0|0
    0|0
  • kızlara ayak uyduruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet arkadaşları ssana yan gözle bakmasın diye öyle yapar. seni hor görecek ki albenin kalmasın arkadaşlarının gözünde değerin azalsın. yani seni sahiplendiği için böyle davranır

0|0
    0|0
  • hayır canım bütn erkekler böyle değil. bu bahsettiğin cins kompleksi olan, kendisini yanındaki kadın üzerinden konumlandıran eziğin teki

0|0
    0|0
Yükleniyor...