Vücut geliştirme ve kızlar?

Erkekleri anlarımda kızlar neden vücut geliştirip kas yapar? Kaslı kız seven erkek varmı?

0|1
6|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Türkiyede itici denecek kadar kasa sahip olan kız var mı l*n , zaten bir kadın ekstara ilaç kullanmadığı sürece itici denecek kaslara sahip olamaz, yıllarını vermesi lazım ki ülkemizde bunu yapacak kızda yok, ülkemizdeki kız gurupları genelde, g*t büyütür, spor yapmaz gerekçe olarakta kas kızda kötü durur der olayları bu yani

2|0
    1|0
  • Kaslı kız gerçekten iğrenç. Karın bölgesi hafif baklavalı. Varla yok arası olmalı. Bazı kızlar görüyorum alır beni kucağına bütün İstanbul'u dolaştırır resmen.

1|0
    0|0
  • spor her zaman iyidir

1|0
    0|0
  • Kaslı değil fit vucut olmalı beybisi

0|0
    1|0
  • Yok çok kötü duruyor

1|0
    0|0
  • Bir kıza kas yakistirmam

1|0
    1|0
  • kasları çok fazla göze batmamalı vücudu fit ve şekilli olmalı bence

1|0
    0|0
  • Hayır çok itici

1|0
    0|0
  • bence yakışmıyo

1|0
    0|0
  • ideal yaparsa güzel ama abartırsa berbat oluyo

1|0
    0|0
  • kaslı kız değilde vücudu şekilli olmalı bir insanın

1|0
    0|0
  • Kızlarda yapsın tabi, ben severim.
    Aşırıya kaçmadıkça güzel olur fit vücut.

0|0
    0|0
  • paige hathawaye bak ve bir köşede sessizce ağla.
    http://i.hizliresim.com/gArgLZ.jpg

0|0
    0|0
    • ağlamam gereken bir durum yok ;) çok şükür kilolu balık etli falan değilim sıkı ama kaslı olmayan bir vücudum var böyle olmadıgım için mutluyum :)

• bence otur sen agla begendiğin kız böyle olsada evlendiğib kızn böyle olması zor :P

• ah kezo ah

• hiç sevmemmm
    bende bile yok kas

0|0
    0|0
  • Fit kizlara bayilirim :)

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum :) Fit bir vücut olmalı ama kas aa cık yoo.

0|0
    0|0
  • Hix sevmem igrenirim kiz dedigin balik etli olacak hafif. Elini salladiginda lop diye oturacak eline ;)

0|0
    0|0
  • çok kas erkekte bile itici.. ama ben kasları hafif belirgin kızları severim özellikle karın kası ve sıkı kalça

0|0
    0|0
  • Siz yeterki baklava çıkarmayın. O zaman iğrenç oluyosunuz.

0|0
    0|0
  • jennifer selter sevilmez mi bir bak...

1|0
    0|0
  • olmaz mı
    bazıları kaslı kızlar istiyor :D

0|0
    0|0
  • Ben severim..
    İnce kaslı bir bel düz bir karın formu zirvede plaj voleybolu oynayanlar yok mu 😀

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ne o öyle erkek gibi :)

0|0
    0|0
  • Ölürüm onlara

0|0
    0|0
  • Korkutucu olur.

0|0
    0|0
  • Yok kasli kizmi olur yahu igrenc

0|0
    0|0
  • Severler tabi

0|0
    0|0
  • bazılarında cok iyi duruyor.

0|0
    0|0
  • kaslı değilde tasgibi olsun sert olsun vucudu dayanıklı olsu n

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• http://i.hizliresim.com/ZVX6vG.jpg

bu itici şimdi. ?

sarkık bir vücut beni sogutur erkek bir öte dursun. . aynaya baktım mi önce ben begenmeliyim kendimi. . Ben sevmeliyim ki baskasida sevsin. .

yani önce ben 2. plan başkası. .

Kızlar fit olun. . Yağlı can simitli göbek li olmayın :)

2|2
    0|0
    • biraz daha abartılıları var onlar yolunda olma boyle kal :) yaglı sımıtlı göbekli flnda degılm ama kasım yok oyle belirgn :)

• sanada yapalım biceps :))

• Bende kaslıyım hakaret eden de var ilgi gösteren de

3|0
    0|0
  • Yani zaten yoldaki kekoların beğenmesine gerek, spor salonunda olan insanlar beğeniyorsa benim için ne mutlu bana. Hayvan gibi kas yapmak hoş değil ama dozunda olursa harika olur. http://i.hizliresim.com/d2BA0r.png

1|1
    0|0
  • Ah ben kizlarda karin bölgesinde cok begenirim.

2|1
    0|0
  • kaslı kıza nasıl baktıgına gore degısır kımse asırı kaslı bı kızı begenmez ama squatla uzun suredır ılgılenen karnı sekıllı kolları sımsıkı ve çekıcı kasları olan bı kızmı bacaklarında selulıt olan ayva gobegı olan ve kolları sallanan bı kızmı daha cekıcıdır bıde bu acıdan bak bakalım bana gore kaslı kız bu konuda michelle lewin bakmalısın ınternetten

1|0
    0|0
    • karın kası derken baklava falan olmamalı tamam sıkı dumduz karın iyidir kol kası yapıyolar ki bence hiç hos durmuyo bu acıdan bakıyorum spor salonlarında agırlıkların altına giriyolar bildiğin kaslı vücudları var kolları falan bunlar itici

Yükleniyor...