İskender Pala'nın Od kitabını okudunuz mu?

Yeni basladım da bu kitaba baya bi övgü,tavsiye üzerine 47. sayafasında filanım şimdiden dibine düştüm okuyanlarında fikrini almak isterim :)

Güncellemeler:
Y varya tek kelimeyle bayıldım bu kitaba o kadar akıcı ki bi defa adamın türkçesi çok iyi ya çok beğendim valla

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• müthiş akıcı ve anlamlı bir kitap. sanki kitap okumuş değil de, film izlemiş gibi oldum ben. sahnelerini gözümde çok iyi canlandırabildim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• başı biraz sıkıcı olmasına karşın farklı bir görüş açısı şah sultanı daha çok begendim aksiyon ve sürükleyicilik bakımından onuda tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • bunu bitirdikten sonra İskender Pala ya devam etmek istiyorum mutlaka çok iyi yazıyor gerçkten tesekkür derim önern için

• okumadım deneyim bakalım

0|0
    0|0
  • Yunus'u bide öyle okumak çokk güzel , ben beğenmiştim

0|0
    0|0
  • henüz okumadım ama merak ettim şimdi okuyacamm

0|0
    0|0
    • şimdi derken elinde var yani insan bi merak eder yahu :)

• aynı kitap karşımda duruyor ilk sayfasında sıkıldım 47 e kadar nasıl dayandın :D

0|0
    0|0
    • :) :) bu da ayrı bir görüş tabi :) gayet açıktı ama akıcı bi şekilde ilerledim daha alalıda bikaç saat olmustr :)

• yatmadan önce zorlayayım bari biraz @pentin heveslendirdi

Kızlar Ne Diyor 4

• okudum da pala 'nın dili fazla yüklü geliyor bana. akmıyor kitap, akamıyor. zaman kovalamıyor haliyle beni.

0|0
    0|0
  • iskender pala kitaplarının everesti bence

0|0
    0|0
  • Harika bir eser okudum; Kitabı çok beğendim özellikle sonu çok etkileyiciydi...

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir kitap. Birkaç yerindede hüzünlendim sayılır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...