Cumartesi günü ne yapıyorsunuz?

yarın cumartesi hafta sonu bi planınız var mı neler yapacaksınız sinayama gitmeyi düşünenleriniz varmı yoksa yarındamı çalışıyosunuz benim gibi hayatınızı planlarmısınız yoksa akışınamı bırakırsınız ...teşekkür..

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben yarın en iyi erkek arkadaşımla ve nişanlısıyla ona 4 ay sonra ki düğünleri için takım elbise almaya gideceğiz.Benide yanlarına getiriyorlar ve nedenini halen bilmiyorum ve sanıyorumki zevkime güveniyorlar ama yarınki günün özeti şu olacak.Alışverişte nişanlı çiftler bol bol kavga edeckler ve ben aralarını yapmak için bin dereden su getireceğim.Umarım insafa gelip benide aç bırakmazlar.Yemekte yeriz umarım :).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ders calısacagım salı gunu cook oenmlı bır sınavım var bıtmedı su fınaller

0|0
    0|0
  • genelde pilanladigim seyler olmaz o yüzden pilanlamyiorum oluruna birakiyorum daha iyi oluyor :))) yarin isde olucam isden sonra keyfime bagli belki dügüne giderim

0|0
    0|0
  • bütlere çalışmak zorundayım isyana bağlicam.

0|0
    0|0
  • arkada$imla bulu$up dedikodu :D :P

0|0
    0|0
  • finaller tam gaz devam ediyor.. ders çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Hic bilmiom..herhangi bi planim yok..

0|0
    0|0
  • .alışveriş yapacağım.

0|0
    0|0
  • yarın teyzemlere gidicez :) :) sınavlardan kafa kalmadı biraz nefes alıyım bari :) :) :)

0|0
    0|0
  • çamaşıryıkama ,temizlik günü

0|0
    0|0
  • Tüm gün uyumayı planlıyorum.

0|0
    0|0
  • yatıp uyuycam epeybi

0|0
    0|0
  • nıye soruyon yemek fılmı ısmarlıycan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 senedir görüşmediğim bir arkadaş şehir dışından geldi

onla takılıcam

iyi oldu, özlemiştim

0|0
    0|0
  • Akşamı gören sabahı düşünmesin. Sabaha çıkan akşamın planını yapmasın. Belki ölürüm. Hatta belki de bu son mesajım. Hakkını helal et sen. :(

0|0
    0|0
    • :)

Karamsarligin tuttu seninde :)

Yoksa hasta filanmisin :(

• Himm :) ole oldugunu bilemedim..ama son mesajimi sen eklemissin sanirim..dimi?

Ve iyi olduguna sevindim :)

• yılbaşından beri IKEA ya gidip koltuk alacağım bir türlü organize olamadık. yarın gideceğim ama

sonra da dolanırım biraz akşam bir planım yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...