Ilerdeki cocugunuzun tarifi.......Benimki genel olarak bu ya sizin?

bir cocugum olsun ilk kız olsun istiyorum sacları benim gibi dümdüz olsun gorenler hayran kalsın tatlılıgı güzelligi karsısında.o benim kızım olsun asık oldugum adamdan cok mutlu bir ailem olsun kızım aglamasın hic el bebek gül beek büyüsün ama dozunda sımartmadan babası gibi baksın gozleri beni benden aldıgı gibi babasının gözleri onunda gözleri baskalarını aklının vasından alsın Allahım ne olur yalvarırım eger onla evlenceksem evleneyim dualarım kabul olsun istemiyorum ondan baskasını AMİN.. babasına benzesin ama tabi o beyaz olsun:) babası saclarını oksasın ona masallar anlatsın sonra hep birlikte yatalım ortada bebegimiz minik narın nazlı kızımız.askımız hic bitmesin güleryüzlü fotolar cektirelim birlikte piknik yapıp top oynayalım cocuk ruhlu olsun o hep ben ve babası gibi...sizce cok şey mi istiyorum ama işte tek eksik o...

Güncellemeler:
ama eger asık oldugum insanla evlenirsem yoksa evlenmeyi düsünmüorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• link benimkisi böyle bisi olurdu :) büyük resmin altındaki erkek cocuklar :) neyse daha fazla konusarak nazar deydirmeyelim :) hayırlsı diyelim :)

1|0
    0|0
  • bu kadar candan çocuk isteyen sana allah nasip eder inşallah.

bir şeye katılmıyorum. çocuk ağlamıyorsa çok büyük problem vardır. umarım çocuğunuz bol bol ağlar.

1|0
    0|0
    • evet aglasın o zaman

• hayallerinden vazgeçme ve bulacağın kişiyle hayallerini paylaş.

• zor zor asık olurum

• isallah tez zaman da allah nasib eder, aslinda ben de kiz cocugu istiyorum :D

ma soyledigin seyler cok guzel, allah herkeze ask bebeyi nasib etsin

AMIN AMIN AMIN AMIN

1|0
    0|0
  • hayırlısıyla :D :D :D

1|0
    0|0
  • Allah gönlüne göre bir evlat verir inşallah :)

1|0
    0|0
    • ama eger asık oldugum insanla evlenirsem yoksa evlenmeyi düsünmüorum

• ama asık degilsem evlenemem ki

• Bosversene mantık evliliği en akıllısı bu devirde

• kuzenim gibi olsun :)

böyle tatlı

link

1|0
    0|0
    • masallah cok tatlı inşallah hayırlısıysa olsun böyle bir cocugun Allah gönlune göre versin

• evet Allah bagışlasın

• Kızı daha doğmadan pazarlayıp zengin kocaya verdin bakıyorum başkalarının aklını alırsa aman dikkat onunda aklını almasındlar :), soruna gelince evet sen çok şey istiyorsun senin zeka ve dandik evlat ahlak fikrinle bence sana çok böyle şeyler

0|0
    2|0
    • salaklasma ne sacmalıyorsun

• kızım kızım olsun diyosun başkalrının aklını alsın bakısları diyosun Iq kaç senin , heri,f diyosun dalyan gibi diyosun hnm hnmcık kızıyla benmle geçrisin tüm vaktini diyosun ne diyosun kafanmı güzel :)

• ama ben asık oldugum adamı oyle goruyorum sorun o

• ilki kız olsun. ilk yeğenime benzesin ki o da kız olmasına rağmen bana çok benziyor ahaha

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cok guzel anlattin. sanki masallarda. ben sevdimbu guzel istegini. ins. Allah kalbine gore versin. bende genc kizken guzel. toz pembe hayallerim vardi. bakire vardim ve sadec olum bizi ayirsin dilegiyle, malesif baska sonuclandi. cok isterdim evli kalmayi ama olmadi. bende bir erkek ve kizcocugu isterdim. ilk olan erkek olsun, abi. ondan sonrasi kiz. bacisini kosrusun vesayre. esinse seni heryonden anlasin ve uzmesin. daima sevsin. keske herseyimiz sonsuz olsaydi. beraber bahtiyar olsaydik. ne mutlu biz oluruk. o yuzden ben icin sadece masallarda var bu tertemiz ve gercekten yasiyan ask, sevgi. masallarda yasiyor benim icin. bu dunyada degil. ben hayal kirikligina ugradim ve kimseninde ugramasini istemem. cunku cok acikli ve caresiz. bense artik kendimi coktan toparladim. kimseye musade vermiyecem beni tekrar uzmesi icin. ilerde yeni cift olanlara omur boyu mutluluk ve saglik diliyorum. umarim Allah herseyi gonlunuze gore versin.

1|0
    0|0
    • amin canım cok sagol samimiyetin icin insallah mutlu olursun herkes mutlu olmayı hakediyor bu hayatta ama bazı nedenlerden dolayı elimizdn olmuyor tek yapmamız gerkwn sey dua Allaha hayırlısına cevirmesi icin ve zaman yıllar insana ne getirir bilemeyiz evet masallarda var boyle seyler benimki de zaten bir hayal...

Yükleniyor...