Bu galatasarayın hali ne olucak?

Hiç iç açıcı değil durum ben fikirlerimi söylemek istiyorum sonra sizide dinliyorum.Öncelikle hamza hoca durumu buraya getirdi. Kadro kısıtlı sürekli fanteziler arıyor ya kendını kovdurmak ıstıyor ya da 3 kupa aldı dıye kendını mourinho sanıyor. Sürekli umut sabri aşkı iyi olan carole jose rodrıguezi oyundan alması umuta 90 dkkıka mudahale etmemesi. Burakla kavgalı olması neyn peşinde bu adam? Yönetim desen tam amatör hiçbirşeyden anlamıyor çileden cıkıyorum inanın. Topunun gıtmesı lazım bunların siz ne düşünüyorsnz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• her sene sampiyon olacak değil ya kardeş :)

0|0
    0|0
    • sampıyon olalım demıyorum kanka. Adamları yernde oynat fantezi yapma

• evet

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sağ bek forvet ve stoper takviyesi yapamadılar yazık olacak ş. liginde.
    Perşembe bombalar patlayacak dedi dursun yine sallıyor :D

0|0
    0|1
    • Yesin bnmkını o :D 2-3 Kaldı kımı alıcaklar parayı cukka yapıyorlar hep :D

• En Kötü Gün Bugunse... Daha Yüksek Sesle GALATASARAY Ulan

0|0
    0|0
    • cok fılm ızlemeyn biz galatasaraylız yanlısların duzelmesı lazm

• Sen Merak Etme Hamza Hoca İşini Bilir.. Fb O Kadar Transfer Yaptıda Ne Oldu? Daha Lig Yeni Başladı Sabırlı Ol

• Adamlar saldılar ,2kuoa aldılar diye

0|0
    0|1
  • En başta bu vizyonsuz, beceriksiz yönetimin gitmesi lazım. Hamza hocayı severim ama o kadar bariz basit hatalar yapıyor ki onun da gitme zamanı geldi. Ayrıca yabancı sınırı kalkmışken sabriye zam yapmak da neyin nesidir?

0|0
    0|1
    • İşte bu yönetm oakdar aciz ki okadar salak ki. Sabriyi kral yaptılar basımıza lanet olsn. Daneyer geldi cityden o adamı almadılar sabriye yaptıgın zamı o adama versen gelırdı adam

• Düzgün bir santrafor almaları lazımdı onu da almadılar. Umut Bulut artık bitti. Burak sakatlansa veya formdan düşse yandık. Podolskiyi forvete çekeriz. O da tam santrafor değil. Huntelaar gibi bir tane adam alınmalıydı.

• dursunla işimiz zor

0|0
    0|1
  • Hamza Hoca adam gibi adamdir bu kadroyla neler yapti adam hakkini yemeyin. Fatih Terime verilen transfer bütçeleri o na verilen imkanların yarısı Hamza Hocaya verilmedi
    Hamza Hoca bu takımın teknik direktörüdür kimi oynatip oynatmayacağınıda o karar verir. Carole ve Rodrigez transfer edildiğinde Hamzanın alacağı futbolcular anca bunlar olur diye dalga geçiyordunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...