Kas gelistirmek istiyorum

Arkadaslar kendim evde kaslarimi gelistirmek istiyorum.Sizce kisa surede hizli bir sekiilde ne kadar tempoyla ve ne yaparak kaslarimi gelistiririm ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 3 yıldır düzenli oalrak spor salonunda body yapıyorum arkadaşım evde yaptığın antreman salonda yapacağın antremanın ısınma bölümü kadardır :) Eğer imkanını varsa salona yazıl ama yoksa evde yaptığıınla sadece form tutuarsın oda iyi bişey ama gelişmek istiyorum tank gibi olucam diosan salona gidicen :)Çünkü hiç bi bilgin yok ben sana ne desem san garip gelecek günde 6 öğün ye diecem çok diecen ,sabah karbonhidrat protein diecem öğlen protein antemandan 2 saat önce karbonhidrat antreamdnan sonra ptotein dicem sana garip gelecek ben ayımıyım bu kadar şeyi nasıl yicem diecen o yüzden Bi uzmanla çalışmalısın :) öyle uzman tv den gördüğün hareketlerle vücut yapılmaz :)

0|0
    0|0
    • Abartmayalım evde sadece internetten gördüğüm hareketlerle karın kaslarımı çalıştırıyorum ve oldukça belirginler.

• :)) Zaten anca karın kasları çıkar hadi evde adonis çıkart yada kanat çıkart :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• evde olmaz o işler salona git

0|0
    0|0
  • Kas derken?

0|0
    0|0
  • Buyur hoca link

0|0
    0|0
Yükleniyor...