Kapat

Maça nasıl konsante olabilirim?

Bir voleybol maçım var pazartesi günü bu maç için 1 yıl öncesinden koşu yapıp kondisyon çalıştığımı biliyorum. Şimdi maç günü geldi çattı. Maça nasıl motive olabilirim. O Takımı parçalamak istiyorum.

Güncellemeler:
Çok iyi bir oyun çıkardık ama maçı kaybettik malesef 3-1

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• nasılmı konsantre olursun maçı hiç düşünmeyerek delice geliyor ama dorusu bu düşünürsen heyacanlanırsın strees olursun belki öfkelnirsin yazdıklarına göre parçalamak istiyosun hırs yaparsan fiziksel olarak yıpranırsın ayrieten maçtada çok hırs yapma bence sonuçta 5sete kadar çıkabilir hırs yaprak oynarsan 1seti anca çıkarın bilemedim 2setin ortalrında pil biterr şimdi giitt güzelcemen uyu yok uykumda afakanlar basıyo maçı düşünüyorum diyosan hiç tavsiye etmesemde ilaç al emin ol yarın bomba gibi maç çıkarırısn

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• elinden geleni yap :)

0|0
    0|0
    • heycanli olabilirsin mümkün,ama topa ve grubuna konsantre olursan ba$arirsin bence

• bu kafayla senden bi cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Takım arkadaşlarınla moralinizi yüksek tutmanız lazım.

0|0
    0|0
    • Orası sıkıntı değil ben kendi çapımda motive olmak istiyorum. Elime koluma yazılar yazmak gibi

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende futbol kulübüne gidiyorum. Sakin ve hırslı olman lazım. Hırs'ı öfkeyle karıştırma ama.Bide rakip takımın oyuncularının moralini boz çok işe yarıyo :D

1|0
    0|0
  • 2.41'den sonrasını izle link

0|0
    0|0
  • 3-5 tane kızın ""Rizeli5353" diye tezahürat yaptığını düşün

0|0
    0|0
  • düsünmeden olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...