Diyet yapıyorum ara öğünde beni tok tutacak neler yiyebilirim? Bazıları kuru kayısı felan diyodu?

Karnım çok acıkıyo neler yiyebilirim tok tutcak besin olarak :(

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bünyen ile çok alakalı ama şöyle diyeyim SPORsuz kilo vermek olmaz. Bende 83 den 71 kiloya düştüm 1 buçuk ayda yemeği illaki kıstık ama spora yüklendik. Şimdi spor yapıyorum ve istediğim gibi yiyorum kilo 72 de sabitlendi. Mesela sabah kahvaltıda 1 ekmek devirdim :) can oluyor o gün içinde :D
    Kendine sadece yemeyerek eziyet etme yazık olur.

0|0
    0|0
    • ya şmdi benim 20 kilo vermem felan gerekse sorun olmazda. 52 kiloyum 47 olmam lazım. 5 kilo vermem lazım. o yüzden bir hayli az yemem gerekiyo :(

• Gunde 1.5 saat yda 2 saat yuruyorum yeterli olur mu

• Yeterli tabiki tek ama sana bir tavsiye daha yulafı sadece kahvaltıda ye ve 2 saatlik yürüme zamanını tek seferde değilde 2 seferde yap. mesela kahvaltı yaptın ki erken yaparsan daha sağlıklı olur. sonra çık 1 saat yürü geldin yürüyüşten öğlen akşam yemeği aralarda ufak atıştırmalar felan sonra akşam yemeğinden sonra çık 1 saat daha yürü bidahada bişi yeme ogün.

En İyi Kız Görüşü

• Yoğurt. Felaket güzel. Bak şimdi sana bir tarif veriyorum ya parmaklarını emersin emer :D
    Şimdi evde ne meyve var? diyelim muz elma armut. (sert olursa daha lezzetli oluyor. )
    Şimdi yoğurdun içine bunlardan doğra sonracıma bir iki tane kayısıyıda doğra sonra bir tane ceviz oh mis. Mükemmel bir ara öğün

0|0
    0|0
    • muz kalorisi çok diye kullanmıyorum :D yeşil elma doğrarım kayısı koyarm ceviz koyarım bencede güzel olur. midem karışmasın ama yoğurtla birlkte felan bir tuhaf geldi midem bulancakmış gibi:D

• Spor olarak neler yaptin ben gunde 2 saat yuruyorum yeterli olur dmi

• Ben hiç yurumedim. Tatile gittim yuzdum. Eve geldim yattim daha yeni yazildim spor salonuna 2 hafta oldu

Erkekler Ne Diyor 10

• Yumurta, yulaf, tavuk ve ton balığı tok tutar. Kuru kayısı kan şekerinizi dengeler, iyidir. Çiğ badem ve çiğ fındık yerseniz hem faydalı hemde tok hissedersiniz.

0|0
    0|0
  • Tarçın çayı
    Zencefil çayı
    Karanfil

0|0
    0|0
  • Ekmek yi su iç

0|0
    0|0
  • Kuzu cevirme. Mmmmmm aksama kadar acikmiyorum 😁😁

0|0
    0|0
  • 2-3 kayısı 4-5 tane de ceviz yersen iyi olur

0|0
    0|0
  • kuruyemişler tok tutar

0|0
    0|0
  • Şekerli şeyler meyva da olsa acıktırır
    mısır patlağı ye
    mide suyunu alır

0|0
    0|0
  • Yulaf ezmesini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yulah ezmesi

0|0
    0|0
  • 5 tane hurma 1 ayran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kuru kayısı , aciktirabilir...
    Bir bardak ayran+iki adet galeta veya 2ye1...
    Bir kase yulaf kepekli yoğurt...(yulaf kepeği kan şekerin düşmesini engelleyerek dengeler, tokluk verir) yoğurt zaten tok tutucu...
    Karpuz. gibi lifli meyveler...
    Bir bardak yarim yağlı süt..
    Olabilir.

0|0
    0|0
    • mesela 1 kase yogurda ne kdar yulaf kepeği katmalıyım

• Bir çorba kaşığı... Az yağlı yogurtlar iyi tok tutucu aynı anda zayıflamaya yardımcıdır...
      Ha bir de... tarcinli ılık süt... Hem iştah azaltıcı hemde zayıflatici...

• Beş kilo ise derdin... sporla da verebilirsin... yürümek koşmak... odem arttıran bitki çayları da tuketebilirsin. yeşil çay gibi...

• Kuru kayısı ve 4 badem olabilir. Ancak tadını sevmiyorsan sakın yeme, diyetten sıkılırsın. Ben şu yulaflı Form bisküvisinin arasına salça sürüp, azıcık kaşar koyup fırınlayıp yediğimi hatırlıyorum, kalorisi az, hem keyif verici, hem doyurucu oluyordu. Iki sandviç yapıyordum. Yani 4 bisküvi kullanıyordum, kalori bir hayli az. En fazla 150.

0|0
    0|0
    • ya insan diyetteyken değişik şeyler istiyo canı :D

• Hem de nasıl, kız diyette değilken bile yemek yerken yediklerimin kalorisini hesaplıyorum kafadan. :D Ah şu diyetlerin gözü kör olsun. :D

• Ya kiyamam valla bende oyleyim :D ama bazen cok acikiyorum snir oluyorum kendme hemen kilo drmek istiyorum ya :(

• 1 porsiyon meyve
    2 ceviz
    1 bardak süt
    1 bardak ayran+ 2grisini gibi cesitlenebilir

0|0
    0|0
  • Yulafla yoğurdu karıştır ye. Baya tok tutar. O da olmazsa elma, armut vs. ye 1 tane.

0|0
    0|0
    • yulaf kepeği mi? hiç denemedim onu ya

• tamam canım sağol:))

• Rica ederim😄😊

• kuru kayısı olur

0|0
    0|0
  • Kuru kayısı ceviz içi hurma falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...