Türkiye'deki en çok taraftara sahip futbol takımı hangisi?

Yıllardır cevabı bulunamayan, her takım taraftarının, kendi futbol takımının en çok taraftara sahip olduğu iddiası burada bir cevap bulsun artık.

Hangi takımın taraftarısınız? Yurt çapında bir istatistik bekliyorum. Hadi çalışsın parmaklar.

• Galatasaray
    A seç
  • Fenerbahçe
    B seç
  • Trabzonspor
    C seç
  • Beşiktaş
    D seç
  • Diğer (belirtiniz)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray

1|5
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Her anketin sonucunda olduğu gibi; Bize her yol Galatasaray :)

1|3
    0|0
  • GALATASARAYYYYYYY:)

1|5
    0|0
  • Fenerbahçeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Sormana gerek yok FENERBAHÇE tabiki :)))

0|1
    1|5

Erkekler Ne Diyor 9

• bu soru baştan kesinlik kazanmış bir soru tabi ki gs:D

1|5
    0|0
  • Bizimspor. Tabikide Galatasaray.

1|5
    0|0
  • A şıkkı kasılır şimdi.

1|5
    0|0
  • her ankette tartışmasız galatasaray.. artık sorup da anlamsız tartışmalar yaşamasak diyorum

1|4
    0|0
    • en zengin asil taraftar fenerlerde :)).. en asi styla carsi takimi bjk... gs icin simdilik bise soylemek istemiorum. Varliklari ve yokluklari bir gibi :)))

• varlıkları yoklukları bir dediğin takım en çok taraftara sahip takımdır şekerim ;)

• trabzon ve diğer olma ihtimali varmı ya türkiyedeki herkes 3 büyükleri tutar ama trabzonu en fazla karadenizliler turat yani

0|2
    1|0
  • Galatasaray dedim.

1|2
    0|0
  • Türkıye'de ilk 4 ıcınde olmasakta Eskişehirde yanlız ESKİŞEHİRSPOR tutulur(bunu anketlere bakan arkadaslar bılır)..fenerıum magazası olmayan tek buyuksehırdır.gsstore ve bjkstore tırlar gıremez.acmaya calısanlarda tepkılerı gorunce kapatmıslardır.Unıversıteye yenı baslayan arkadaslar bazen kendı takımının atkısı ve formasıyla dolasırlar ancak nezaket cercevesınde uyarılırlar ve hatalarını tekrarlamazlar

2|0
    1|0
    • Bu güzel bir şey mi?

• neden oraya cekıyorsun kı dedıgım gıbı ıstanbulda bır takımın cok tutuldugu bır bolgede benim dedıgıme uygun ornekler cok oluyor.bızımkısı sadece sehrımızı sahıplenmk , benlıgımızı unutmamak ve nesıldn nesıle tasımak.Ancak bu sekılde oluyor bu da.gercektn sıddet olmuyor herzaman uyarılyor genclerımız.bak dıkkat et eskısehır hava alanına ındı mı ıstanbul takımlrı yada baska takımlr karsılanmıyor neden bız gıdıp hava alanında beklemyoruz oysakı rahatca karsılayabılırler lakın saygı gosterıyorlr bıze

• Şehrini sahiplenme diyen mi var? Neden insanların özgür iradelerine müdahale ediyorsun? Bu hakkı nereden bulunuyorsun? Sen tut takımını, diğerlerinden sanane? Gelmiş bir de burada bunu iyi bir şeymiş gibi hem anlatıyor hem de savunuyorsun. Barbarlığın anlamı ne diye sorsalar, senin mantığını gösterirdim.

• Fenerbahçe diyen var töbe yarabbim yaa :D

0|0
    0|0
  • 1461 tsspor

0|0
    0|0
Yükleniyor...