• Sor
  • Bence

Wesley Sneijder Galatasaray'da!!!

Yilin bomba transferi gerceklesti arkadaslar. Turk futbol tarihinin en onemli transferi Sneijder Galatasaray'da...aciklama henuz yapilmadi, Twitter'deki unlu oyuncu simsari biraz once Wesley Sneijder'in menejerinden haberi ogrendigini soyledi.Wesley Sneijder Galatasaray'da izlemek nasıl bir duygu? Galatasaray'a ne katar ve neler götürür? İkinci bir Hagi olabilir mi?

Anket Sorusu

• A seç Wesley Sneijder Galatasaray'ı uçurur
  • B seç Wesley Sneijder Galatasaray'da dengeleri bozar
Güncellemeler:
arkadaşlar söz konusu tweet burada:
link

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• herşey daha güzel olacak :)

• olmaya basladi bile :)

• yaniii :D

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 47

• acikcasi besiktasin durumuna düsme gibi bir yönde ileriyor takim..O kadar büyük paralar verip basari olmayinca üstüne birde yönetim degisirse.oyuncunun kalitesi tartisilmaz elbette ancak Türkiyeye adepte olucakmi önemli olan o

• fb li olarak şaşırdım.

• Sevindim. Kurtulduk arık şu gündemdeki Sneijder haberlerinden.

• Daha resmi bir açıklama gelmedi inanmayın Ntv spora daha kaç gün önce Belhanda içinde aynı şeyi söylediler ama büyük bir olasılıkla bitti fiyatlarda gayet makul.

• sampıyonlar lıgınde fınal olurmu acep

• belli değıl daha resmı sıteden duymadan ınanmam

• Hayırlı olsun.Bu arada şu breat2 nickli üyenin üstündeki kezban beni engellemiş, kim merak ettim :(((8

• Wesley Sneijder Galatasaray'da dengeleri bozar

• ünlü oyuncu simsarını topu topu 80 kişimi takip ediyor:))sizin mahallede ünlü galiba:))

• Fbli olarak şaşırıyorum nasıl oldu da geldi. hayırlı olsun ne diyelim.

• Çok iyi oldu çokda güzel iyi oldu tağammı :D meselam gimse gimsenin transferine garışamaz

• Ne Sneijder'miş kafamızı s*ktı

• on numara beş yıldız oldu galatasarayıma.parayı ve takımdaki dengeyi dert eden arkadaşlar,para ünal aysalın takım içi dengede fatih terimin işi.ve ikiside galatasarayımızda.yani buda demek oluyoki sıkıntı yok rahat olun.herşey güzel olacak :)

• Gerçekten galatasarayı uçurur ama maaş ve bonservis konusu kesinleştikten sonra denge konusunu konuşabiliriz bence.Bir fenerli olarak bunları söylüyorum.Bu arada UEFA kriterlerini de unutmayalım.

• daha kesin birşey yok...

• bırakında sneijder alsın o kadar arkadaş bu adamın gs ye yarar sağlamaz diyenler futbol f sini bilmeyenlerdir ben fenerbahçeliyim ama futbolu sevip sneijder in nasıl biri olduğunu bilmeyen yoktur ins gelir başarılıda olur galatasaray ezeli rakip ve dostumuzdur..

• galatasaraydan hiç bi poh olmaz en büyük fenerbahçe !

• daha 28 yaşında galatasarayımızın formasyla görecegimiz günleri heyecanla beklıyorum basarılarımıza basarı katacaktır inanıyorum

• evet geldi sonunda

• daha belli değil hemen her haberi inanıyorsunuz adam daha kararımı açıklamadım diyor gidin gazete okuyun ya :D

• Vay süper oldu bu ya :)

• 6S'yi uzaya kadar götürür :P

• Karısı taş ama Türkleri sevmiyorlar Türkler lehinde bi kısa filmde oynamış karısı

• DEREYİ GÖRMEDEN PAÇAYI SIVAMAYIN ARKADAŞIM

• o kim lannnnnnnnn

• nedense para kendi cebimden çıkmış gibi hissedeyorum ve bi kazıklanmşlık hissi var içimde

• ba-ta-cak-sı-nız

• yine timsah :D:DD:..

• #sanaltruva

• hani nerde kesinleşti giydi mi formayı

• Daha Fazla
Yükleniyor...