• Sor
  • Bence

Wesley Sneijder Galatasaray'da!!!

Yilin bomba transferi gerceklesti arkadaslar. Turk futbol tarihinin en onemli transferi Sneijder Galatasaray'da...aciklama henuz yapilmadi,... Daha Fazla

Anket Sorusu

• A seç Wesley Sneijder Galatasaray'ı uçurur
  • B seç Wesley Sneijder Galatasaray'da dengeleri bozar
Güncellemeler:
arkadaşlar söz konusu tweet burada:
link

En İyi Görüş

• herşey daha güzel olacak :)

• olmaya basladi bile :)

• yaniii :D

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 47

• acikcasi besiktasin durumuna düsme gibi bir yönde ileriyor takim..O kadar büyük paralar verip basari olmayinca üstüne birde yönetim degisirse.oyuncunun kalitesi tartisilmaz elbette ancak Türkiyeye adepte olucakmi önemli olan o

• fb li olarak şaşırdım.

• Sevindim. Kurtulduk arık şu gündemdeki Sneijder haberlerinden.

• Daha resmi bir açıklama gelmedi inanmayın Ntv spora daha kaç gün önce Belhanda içinde aynı şeyi söylediler ama büyük bir olasılıkla bitti fiyatlarda gayet makul.

• sampıyonlar lıgınde fınal olurmu acep

• belli değıl daha resmı sıteden duymadan ınanmam

• Hayırlı olsun.Bu arada şu breat2 nickli üyenin üstündeki kezban beni engellemiş, kim merak ettim :(((8

• Wesley Sneijder Galatasaray'da dengeleri bozar

• ünlü oyuncu simsarını topu topu 80 kişimi takip ediyor:))sizin mahallede ünlü galiba:))

• Fbli olarak şaşırıyorum nasıl oldu da geldi. hayırlı olsun ne diyelim.

• Çok iyi oldu çokda güzel iyi oldu tağammı :D meselam gimse gimsenin transferine garışamaz

• Ne Sneijder'miş kafamızı s*ktı

• on numara beş yıldız oldu galatasarayıma.parayı ve takımdaki dengeyi dert eden arkadaşlar,para ünal aysalın takım içi dengede fatih terimin işi.ve ikiside galatasarayımızda.yani buda demek oluyoki sıkıntı yok rahat olun.herşey güzel olacak :)

• Gerçekten galatasarayı uçurur ama maaş ve bonservis konusu kesinleştikten sonra denge konusunu konuşabiliriz bence.Bir fenerli olarak bunları söylüyorum.Bu arada UEFA kriterlerini de unutmayalım.

• daha kesin birşey yok...

• bırakında sneijder alsın o kadar arkadaş bu adamın gs ye yarar sağlamaz diyenler futbol f sini bilmeyenlerdir ben fenerbahçeliyim ama futbolu sevip sneijder in nasıl biri olduğunu bilmeyen yoktur ins gelir başarılıda olur galatasaray ezeli rakip ve dostumuzdur..

• galatasaraydan hiç bi poh olmaz en büyük fenerbahçe !

• daha 28 yaşında galatasarayımızın formasyla görecegimiz günleri heyecanla beklıyorum basarılarımıza basarı katacaktır inanıyorum

• evet geldi sonunda

• daha belli değil hemen her haberi inanıyorsunuz adam daha kararımı açıklamadım diyor gidin gazete okuyun ya :D

• Vay süper oldu bu ya :)

• 6S'yi uzaya kadar götürür :P

• Karısı taş ama Türkleri sevmiyorlar Türkler lehinde bi kısa filmde oynamış karısı

• DEREYİ GÖRMEDEN PAÇAYI SIVAMAYIN ARKADAŞIM

• o kim lannnnnnnnn

• nedense para kendi cebimden çıkmış gibi hissedeyorum ve bi kazıklanmşlık hissi var içimde

• ba-ta-cak-sı-nız

• yine timsah :D:DD:..

• #sanaltruva

• hani nerde kesinleşti giydi mi formayı

• Daha Fazla
Yükleniyor...