Wesley Sneijder Galatasaray'da!!!

Yilin bomba transferi gerceklesti arkadaslar. Turk futbol tarihinin en onemli transferi Sneijder Galatasaray'da...aciklama henuz yapilmadi, Twitter'deki unlu oyuncu simsari biraz once Wesley Sneijder'in menejerinden haberi ogrendigini soyledi.Wesley Sneijder Galatasaray'da izlemek nasıl bir duygu? Galatasaray'a ne katar ve neler götürür? İkinci bir Hagi olabilir mi?

Anket Sorusu

• Wesley Sneijder Galatasaray'ı uçurur A seç
  • Wesley Sneijder Galatasaray'da dengeleri bozar B seç
Güncellemeler:
arkadaşlar söz konusu tweet burada:
link

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• herşey daha güzel olacak :)

• olmaya basladi bile :)

• yaniii :D

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayirli olsun bize :)

• Para dengelerini bozar, ama Galatasaray'i ucurur :)

• 2gün

Wesley Sneijder Galatasaray'ı uçurur

• daha yeni gazete okudum yok bişey daha ya hani kaynak kesin mi :)

• hayırlısı be gülüm

• uçururmu kaçırırmı bilmemde soru 2gün önce sorulmuş adam daha gelmedi:))

• İyi hoş oldu.

• Çok iyi bir transfer,Galatasarayı uçurur...Bizim değil,başta fenev olmak üzere rakiplerimizin dengesini bozar :D

• Bugün de bunu konuşuyorduk,çilek olmasa da bal oldu dedim. Fazla konuşmadım çünki bu futbolcuyu henuz izleme şansım olmadı. Oyuzden fikrim pek yok sayın futbolseverler.

• hayırlı olsun ama bence galatasaraya iyi gelecek

• Playmaker kaynak ? ..

• Hadi bakalim.

• çoştuuuuuur bizi sneijder

• ımparator basımızda oldukca sırtımız yere gelmez

• +1

• saol

• dert mi hoslanmadıklarımı engelliyorum yorumlarda satasanı sıtede cok kısıyı engellemışim

Erkekler Ne Diyor 47

• acikcasi besiktasin durumuna düsme gibi bir yönde ileriyor takim..O kadar büyük paralar verip basari olmayinca üstüne birde yönetim degisirse.oyuncunun kalitesi tartisilmaz elbette ancak Türkiyeye adepte olucakmi önemli olan o

• fb li olarak şaşırdım.

• Sevindim. Kurtulduk arık şu gündemdeki Sneijder haberlerinden.

• Daha resmi bir açıklama gelmedi inanmayın Ntv spora daha kaç gün önce Belhanda içinde aynı şeyi söylediler ama büyük bir olasılıkla bitti fiyatlarda gayet makul.

• sampıyonlar lıgınde fınal olurmu acep

• belli değıl daha resmı sıteden duymadan ınanmam

• ünlü oyuncu simsarını topu topu 80 kişimi takip ediyor:))sizin mahallede ünlü galiba:))

• Hayırlı olsun.Bu arada şu breat2 nickli üyenin üstündeki kezban beni engellemiş, kim merak ettim :(((8

• Wesley Sneijder Galatasaray'da dengeleri bozar

• Çok iyi oldu çokda güzel iyi oldu tağammı :D meselam gimse gimsenin transferine garışamaz

• Fbli olarak şaşırıyorum nasıl oldu da geldi. hayırlı olsun ne diyelim.

• daha kesin birşey yok...

• bırakında sneijder alsın o kadar arkadaş bu adamın gs ye yarar sağlamaz diyenler futbol f sini bilmeyenlerdir ben fenerbahçeliyim ama futbolu sevip sneijder in nasıl biri olduğunu bilmeyen yoktur ins gelir başarılıda olur galatasaray ezeli rakip ve dostumuzdur..

• on numara beş yıldız oldu galatasarayıma.parayı ve takımdaki dengeyi dert eden arkadaşlar,para ünal aysalın takım içi dengede fatih terimin işi.ve ikiside galatasarayımızda.yani buda demek oluyoki sıkıntı yok rahat olun.herşey güzel olacak :)

• Ne Sneijder'miş kafamızı s*ktı

• Gerçekten galatasarayı uçurur ama maaş ve bonservis konusu kesinleştikten sonra denge konusunu konuşabiliriz bence.Bir fenerli olarak bunları söylüyorum.Bu arada UEFA kriterlerini de unutmayalım.

• galatasaraydan hiç bi poh olmaz en büyük fenerbahçe !

• daha 28 yaşında galatasarayımızın formasyla görecegimiz günleri heyecanla beklıyorum basarılarımıza basarı katacaktır inanıyorum

• oynamayan baros un 2.5 , sol bek oynatılan riera nın 2 milyon euro aldığı takımda dengeleri bozar demek çok komik olur. dengeler zaten zamanında öylesine bozuldu ki toplamak mümkün değil.hagi olur olmaz demek hagi ye ciddi haksızlık olur. hagi herhangi bir oyuncunun yaptığından fazlasını yaptı bu ülke futbolu adına. her zaman ayrı bir yeri olur. sneijder galatasaraya ciddi katkı sağlayacak. ama uçuracak bir tarafı yok galatasaray önce kendine kaliteli stoper ve sol bek bulmalıydı.

• sonundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

• Wesley Sneijder accepts Galatasarays offer. Inter signed pre-agreement with Galatasaray, Sneijder will be announced later today.. işte bu cümle imza kadar değerli.. hayır gelmiş olamaz bu inanılmazzzzz!

• imza atmadan inanmam..

• Snejder'in kalitesi tartışılmaz da, yıllık ücreti biraz fazla gibi geldi bana..

• evet ya bana da fazla geldi dengeleri umarım Fatih Terim sayesinde bozulmasına izin vermeyiz.

• Resmi siteden açıklanmadığı sürece inanmam:)

• evet geldi sonunda

• hani nerde kesinleşti giydi mi formayı

• snider spider farketmez beşiktaş affetmez

• Turk futbol tarihinin en onemli transferi ? ahaha güldüm

• daha belli değil hemen her haberi inanıyorsunuz adam daha kararımı açıklamadım diyor gidin gazete okuyun ya :D

• Vay süper oldu bu ya :)

• 6S'yi uzaya kadar götürür :P

• Karısı taş ama Türkleri sevmiyorlar Türkler lehinde bi kısa filmde oynamış karısı

• DEREYİ GÖRMEDEN PAÇAYI SIVAMAYIN ARKADAŞIM

• o kim lannnnnnnnn

• nedense para kendi cebimden çıkmış gibi hissedeyorum ve bi kazıklanmşlık hissi var içimde

• ba-ta-cak-sı-nız

• yine timsah :D:DD:..

• #sanaltruva

• guzel bakalim ise yarayacakmi simarmasin yeter

• Ntvspor'a göre anlaşmaya vardık inş doğrudur..

• Daha Fazla
Yükleniyor...