Burak Yılmaz Galatasaraydan Gidecekmi Sizce?

Menejeri falan floryaya gelmiş diyorlar. Hamza Hocaylada arası bozuk.
Bence bunlar Burakı satıp Patoyu alacaklar

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gidermi bilemem ama gitmemeli daha iyisi gelmeyecekse.

0|0
    0|0
    • Pato gelecek falan diyorlardı ama Hamza Hocanın Burakı istemediği kesin

• Bence gidebilir Podolski forvet oynayabilir forvet alınmayacaksa. Ayrica Sinan Gümüşe yer açılır

Kızlar Ne Diyor 4

• Buraki satip seni alacaz

0|0
    0|0
  • Pato gelecek diyorlardı ama bilemiyorum ben gitmesini istemiyorum her yıl en az 15 gol atiyo ama Hamza kit kafali olduğu için gidebilir

0|0
    0|0
    • hamzaya benim de güvenim sarsıldı umutu alan olmaz haklısın

• Burak yılmaz oyundan alınınca trip atıyor hamza da yola getirmeye çalışıyor ileri giderse burak yakında kadro dışı da kalır kafayı takmış burak'a

• Pato gelicekse olabilir ama Burak kazanilmalı.

• Burak'ın yerine umut gitsin

0|0
    0|0
    • Umutu kim alir ya

• Sezon başında Buraktan memnunun onu kesecek değil onun arkasında bekleyecek forvet almak istiyorum demişti şimdi Buraki oynatmiyor

• Gidiceğini sanmam. Ama Hamza hoca ile arası bozuk olduğundan giderse. Galatasaray'ın işi iyice zora girer. Bu saatten sonra maliyeti düşük iyi bir santrafor ve forvet oyuncusu bulacaklarını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Yerine oyuncu gelmezse bile sıkıntı olmaz. Podolski forvet oynayabikir ayrıca Sinan Gümüş şans bulur

• Sinan daha toy. Podolski de tam olarak formda değil. Formunda olsa bile şu bir gerçek Türkiye deki en iyi santrafor oyuncusu Burak.

• Yok be bende Gsliyim ama Van Persie var Burak demen komik

Erkekler Ne Diyor 7

• Sözleşmesinde 25 milyon euroya serbest kalır maddesi varmış, Hamza Hamzaoğlu söylemişti. Hatta Muslera'ya da 50 milyon demişlerdi. Her kim, bu paraları kulübün hesabına yatırırsa, kulübe dahi sormadan oyuncuyu alır gider.

0|0
    0|0
  • Gitmez , verecekleri maksimum para 5 milyon

0|0
    0|0
  • Gitnez

0|0
    0|0
  • SATSINLAR tabisi

0|0
    0|0
  • Gidecek kardesim bir hafta icinde west ham da. cuneyt tanman cikti hamza hamzaogluyla buragin arasinda sorun var dedi haberin cikmasindan 2 saat sonra cuneyt tanman istifa etti tesaduf olamaz. Burak west hamda

0|0
    0|0
  • Gitmemeli 😂

0|0
    0|0
  • pato'yu vermediler

0|0
    0|0
Yükleniyor...