Beyler bayanlar siz böyle bi durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Diyelimki evlendiniz 7 ay oldu bi köşede dügünden kalma bileziktir odur budur bişeyler kaldı kötü gün için, bi gün eşiniz işten geldiginizde diyoki 8 tane bilezigi erkek kardeşime verdim kredi kartı borcu birikmiş birikmiş faiz üstüne faiz binmiş borç istedi verdim dedi, siz ne yapar ne düşünürsünüz kocanın yerinde olsanız, ama o erkek kardeş itin kopugun teki öyle dogru dürüst çalıştıgı falanda yok nerde çalgı orda çengi yani kısaca o altınlar yalan oldu gibi bişey, siz hoşgörü gösterirmisiniz ve adamın eşide ne var bunda kardeşim degilmi bilezikler benim ister veririm ister vermem diyo, bu yni evlenen arkadaşımın başına geldi siz olsanız hoş karşılarmısınız çocuk sinirden ne yapcagını bilmiyo

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• " o bileziklerde benimde hakkım var " dememiş mi arkadaşın ?

0|1
    0|0
    • dese ne olcak gitti giden eşi benim degilmi zaten demiş

• söz vericem demiş ama bu çok zor bi ihtimal 16 binlira kafasına göre çalışan bi insanın kolay kolay ödeyecegi bişey degil çocugun babası beni ilgilendirmez demiş

• Yazık olmuş.

Kızlar Ne Diyor 6

• Asla hoş karşılamam direk boşarım. Hadi verdin eyvallah,ne demek "Ne var bunda kardeşim değil mi bilezikler benim ister veririm ister vermem?" ? Böyle kadının sırtından sopayı eksik etme ben sinir oldum.

0|1
    0|0
  • ovv tabiki hoş değil..ne demek ya eşine sormadan vermek ? öyle şey mi olur ! ne var bunda birde üstüne benim diyorsa bi zahmet pılını pırtısını tplasın defolsun

0|1
    0|0
  • Eşiyle konuşmadan mı vermiş o bilezikleri? Evli çiftin arasında nasıl bir paylaşım var öyle yahu. İnsan bi o sorar verebilirmiyim diye.

0|1
    0|0
  • yemin ederim kocamın ağzına sıçardım, nasıl o bilezikler onun oluyor ki ? nasıl verdiyse gitsin bok yesin öyle getirsin tamam kardeşi borç verebilir ama bana sormadan böyle bişey yapması bana cinnet geçirtebilir.

0|1
    0|0
    • işte olay burda insan bi danışır seviyo karısını zaten severek evlendiler ama çok zoruna gitmiş söyledikleri

• ee ne var? onlar zor durumda kalsa belkide kardeşi yardım edecek.

0|1
    0|0
  • ama gerçekten bilezikler hanımın.dindede buna mehir deniliyor.kadın istediğini yapar.kötü birşey yapmadığı sürece helaldir.yabancıya değil kardeşine vermiş birde.ben erkek olsam hoşgörürüm

0|1
    0|0
    • tamam öyle bişey var ama şimdi iyimi oldu insan bi danışır, tamam kardeşi ama o altınlar gitti arkadaşım tekstilde çalışıyo ne zorluklarla dügünü yaptılar, kötü gün için saklayalım demişler, kardeşidem itin kopugun tek,i dogru dürüst çalışmayan biri, insanın zoruna çok gider bence bi danışıp ortak karar almalıydılar

• yok eşi biraz dik kafalı

• bende dik başlıyım ama içimde çok üzülürüm .tabi herkesin yapısı farklı onu bilemedim nediyim Allah yardımcısı olsun arkadaşının

Erkekler Ne Diyor 1

• .pek yapacak bir şey yok ya kavga edip huzurlarınıda kaçıracaklar yada sabredip borcun ödenmesini bekleyecekler.ama hanım bunu yapmadan önce eşine danışması gerekirdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...