Rus kızlarını Türk kızlarına karşı öven Türk erkeği ile alakalı

Acayip şeyler okuyorum yok acayip iyiler rus kızlarında komplex yok. Peki madem komplex yok sadece hayatta kalabilmek için beyaz ırkların ömürlük bir diyet ve spor hayatı olduğunu biliyormuydunuz. Politik olarak dünyanın dikkatini çekemeyen ruslar tamamen rus kızlarının güzelliğiyle kalkındırılmaya çalışılıyor bunu biliyormuydunuz. Eski rus kadınları inanılmaz çirkin olmasına karşın politik olarakta çöktüklerinde kızlarını güzel yapmaları gerektiki bu ırk ayakta kalsın. Düşünün artık nasıl ırklarına düşkün olduklarını, sizce bu durumda kalkıpta türk ırkına menfaatsiz yaklaşırlarmı.

Peki hadi diyelim çok iyiler, ya kadın tıp okumuş, deli gibi ensturman çalıyor geldi senin gibi bir kekoyla beraber oldu. O kızın güzelliğinin, yeteneğinin ve zekasının altında ezilmeyecekmisin allaşkına.

Türk kızlarında da öyle başarılı, güzel, ve zeki olanlar var. Bunlarla denk olabiliyormusun acaba? (ha denk olan erkeklere lafım yok). Ya da ne kadar anlaşabileceksin o normal halinle. Nasıl kapatacaksın o arayı? Bknz: Ivana Sert, eşi büyük holding ceo su başarılı iş adamı( adam zeki tip olmasada kapıyor arayı), Ivana Sert konservatuvar mezunudur deli gibi piyano çalar aynı zamanda moda ikonudur ayakkabı tasarımcısı ve iş kadınıdır. Ivana sert ıvana olmadan önce de iş kadınıydı yoksa o adamla mümkün değl tanışıp evlenemezlerdi. Neyse anladınız konuyu biri bana şu saçmalığı bir açıklasın. Kesinlikle Slav ruslarına gıptayla bakıyorum hiçbir kıskançlık beslemiyorum hatta alıyosa başımızdan abaza Türk erkeklerini mutlu bile olurdum da neyse. Yorumlarınız?

Güncellemeler:
Bir soru sordum diye yaralı yada sinirli olmuyorum. Anlıyorum kültürde var; açık açık konuşulan herşey mutlaka başkasının canını yakıyodur diye düşünüyorsunuz. Bu tarz konular asla sohbete girmez biliyorum anca abidik şeyler konuşuyoruz günlük hayatta. Ama bence soru sadece sorudur. Bende bu saçmalığı anlamaya çalışıyorum. Çok sinirlenmişsin, takma yaa vs vs saçma sapan şeyler yazmayın lütfen.hiçbir duygusal birşey yok salt olun.
Ben Yunan asıllıyım arkadaşlar sadece Türk kimliği taşıyorum. Ailemde Türk yok benim. Beş senedir burda yaşıyorum. Ben sadece konuya dıştan bakıyorum o kadar.

0|0
8|23

En İyi Kız Görüşü

• Rusyada belirli bir kesim zengin gerisi fakir. Biz orada sirket kampındayken odamızı temizleyen kadın aslında daha önceden bir lisede müdür yardımcısıymıs.Düsünün demek ne kadar az para geçiyor eline ki Türk fırmasında oda temizlemek daha iyi geliyor. Ayrıca yine aynı sirketteki rus arkadaslarımız kendilerine ev tutmak yerine bizim gibi Türk kampında kalıp yemekhanede yemeyi tercih ediyorlardı. Kampta birçok rus aile mevcuttu. Ruslar ne kadar eğitim alsalarda eğitimleri bir ise yaramıyor çünkü ülkeleri yoksul ve hersey çok pahalı.

Kızları güzel mi güzeli de var çirkini de. Ama 13 yasından itibaren makyaja baslayan kızlar ilerde de erken çöküyolar doğal olarak ve moskovada özellikle sarısarı bıyıklı rus kızlarını görmeniz çok mümkün.

Rus erkekleri için herhangi bir milletin kadını farketmez.Kadın değersizdir.Barda karısına baskası asılsa ve o da adama yüz verse umursamazlar. İçerler ,aldatırlar ve hatta döverler.Bu sebepten rus kadınları özellikle sevgiye ve ilgiye muhtaçtır. Eeee bizim Türk erkeklerimizde sekse aç olduklarından rus bayanlar için bütün hünerlerini gösterince onlarda doğal olarak kabul ederler. :))

Kimi rus kadını gerçekten sevgi için Türklerle olurken kimisi de Türklerin bu abazalığını farketmis bedavadan tatil yapmak ve erkeğin parasını yemek için erkeklere yanasırlar. Bizim akıllı erkeklerimizde kendilerini çok yakısıklı veya çok zeki sanıp dayanılmaz cazibeleriyle rus kızlarını etkilediklerini düsünüp mutlu olurlar. Olay sadece bundan ibaret.

Bu yazımdan rus kızlarını sevmediğimi düsünmeyin sık sık görüstüğüm arkadaslarım var. Ama kendileri bile Türk erkekleriyle ilgili düsüncelerini sorduğumda açıkça bu görüslerini itiraf ediyolar :D

1|0
    0|0
    • güzel açıklmışın yalnız soran ruz kızların enetellektüel düzeylerinden bizim turk erkeğinin o düzeyde olmamasından doğan tehlikeleri işaret etmiş :)))

• Dogru demişsiniz

• tesekkürlerr :)

Erkekler Ne Diyor 23

• rus ırkının bu denli övülmeye başlamasının sebebi, sovyetlerin çökmesinden sonra, bir çok iyi zeki güzel kadının fuhuş yapmak zorunda kalmaları. bizim evliliklerine mola veren erkeklerin, karılarına kıyasla daha genç bu kadınlarla birlikte olması, onlara bir şöhret kazandırdı. kadın zaten fuhuşa kadar düşmüş, daha neyin gururunu yapacak değil mi? şimdi rusya toparladı, fakat gürcistan hala o vaziyette. 10 sene sonra da gürcistanlı kadınlar için söylenir böyle şeyler... bu sebeptendir, böyle şeyler kıyas ölçüsü olmaz. güzellik gelip geçici, entelektüel seviye artabilen bir şey. mühim olan karakter. sıkıntılı olan bizim kızlar ve erkekler, bu gibi değerler dikkate alındığında ne seviyede.

1|0
    0|0
  • Türk erkeklerinin degerini bilin neden diye sorucaksın hayatımda bir çok rus kadının türkle evlendine şahit oldum o güzellikteki bir kadının nasıl olurda o türk erkegiyle evlenmesi aklımı kurcalamıştır.Bir arkadaşım uzun yıllar rusyada çalışmışlıgı var bir gün sohbetimizde rus erkeklerinden bahsetti.

Rus insanlarında namus duygusu neredeyse bulunmamaktadır.Rus erkekleri asla karılarını yabancı erkeklerden kıskanmazmış hatta bir votka şişesine karısını başka bir erkege verebiliyorlarmış işte burası önemli o kadınlar sahıp olunma duygusundan tamamen mahrum oldukları için bir türk erkeginin yanında hayat kadını dahi olsalar sahip olunma duygusunu bir nevze yaşıyorlar o kadınların biz türk erkeklerinde buldugu tek şey budur ve o kadınlar gercekten cok güzeller.Türk erkekleri o kadınlardaki o güzellikle onlara bakmasından dolayı türk erkeklerinde rus kadınlarına karşı bir zaaf oluşmuştur sebep tamamen budur.

Gelelim yetenekli türk kadınlarındaki normal erkeklerin mesafesine ,çalıştıgım şirketteki bir genç kız amerikaya dil egitimine gidiyor 6 ay sonra döndüğünde sanki yuksek dagları o yaratmış ,türk erkekleri ona denk olamıyormuş hatta o kız bizimle dahi yemek yiyemeyecegini rahatsız oldugunu beyan ederek kendi odasına farklı bir firmadan yemek talep etmiştir.

Kendilerini bir bok sanan kadınlar oldugu sürece türk erkekleri o kadınları daha cok üstün görür sebebide şu; bir rus kadını güzel,okumuş olmasına ragmen en cahil erkegi dahi hor görmüyor işte bu sebeplerden türk erkeklerinin gözünde rus kadınları güzeldir.

Kısa ve öz anlatmaya çalıştım tabi bu anlatıma her insan dahil değildir genelleme benim gözümde saygılar.

0|0
    2|1
    • Başında yassana ona göre cevap verirdik,Sen türk kadını değilsinki türk kadını adına soru soruyon

"Anımsa izmirde ejdadını nasıl denize döktümüzü boşver sen türk erkeklerinin rus hayranlıgını sen bizi aşalamaya çalışıyon ama sudolu bir legene girde maziyi bir hatırla "

• Alooo ! Bi şey yazmışın oraya cevap ver .. Ne sayıklıyosun gelmiş benim yorumumun altında yunanlı oku filan !

• Ben hristiyanım sıkıntı yok o yüzden. Kaç nesil öncesi beni alakadar etmiyor çok yara açıyor insanları birbirlerine düşman ediyorlar. Biz X Generationuz dedilerimizden çok farklıyız. O verdi diye destekleyecek değlim. Türklerin kafalarını koparıp koparıp topa dizdiler diye ben mi yaptım onu sanki. Sizinkilerde ağır şeyler yapmış. Devir o devirmiş kurcalamanın manası yok. Devir bilim devri.

• ya kızlarını falan geçtimde rusyaya politik açıdan dünyanın dikkatini çekemiyor dedin ya şimdi ne diyeyim. daha önce böyle bi soruda Türk kızı candır dedim ama şimdi yıktın perdeyi eyledin viraz yani

0|0
    1|0
  • Ben milliyet, ırk olarak insanları sınıflamam. İnsansa ve kafalar uyduysa sorun etmem. Riski farklı kültürlerden olduğumuzdan ileride anlaşamamak ve çocukların maalesef başka ülkede olma ihtimalleri.

0|0
    0|0
    • Kafanızında uyuşması entellektüel seviyenizin uyuşmasından geliyor aslında

• Biraz kızmış mısın ne o.O

0|1
    0|0
    • yok ya kızmam, benim fiziğimle ilgili sorunum yok baya iyiyim o konuda. Sadece bu saçmalığı aklım almıyor yahu.

• Yukarıda yazdıklarımı oku yunanlı

• bu kadar taktığına göre rus kızlarını kıskandınmı ne anlamadım ve ben şu an rusyadayım pek aşk diye bişey yok bunlarda ama selülitte yok bilemedim valla

0|0
    1|0
  • nasıl bi içerlemedir bu :D çok alınmış arkadaş :D

0|1
    1|0
  • türk kızı bi tanedir. her ne kadar naz yapsa da yakışıyor. bu yaz askere gidiyorum. dönüşte türk kızı alacağım :))

0|0
    0|0
  • rus kızları şöyle iyidir 4 çekişlidirler hem arkadan hem önden sağ sol heryerden çekerler kışın yolda kalmassın

0|0
    0|0
    • sen baya baya vesikalı olanlardan bahsediyosun herhalde. Ben tr ye adam akıllı slav ve beyaz ırk geldiğini görmedim rusların en çirkinleri gleiyor tr ye tek.

• sorma ya bize gele gele çirkinleri gelir zaten

• Her zaman her yerde en büyük Türk kızları:)

1|0
    0|0
    • Türk kızlarını çirkin olduğu halde, ahlaklı namuslu oldukları için tercih ediyorduk, şimdi o da kalmadı .

• O da sizin görüşünüz. Hepsini aynı kefeye koymamak lazım.

• Bence Tanrı Büyük Katerina'nın sarayında hoplayıp zıplayan, bakire memeli ve hükümran bakışlı bir Rus genç kızıymış.. Gökyüzünde çok sıkıldığı için bu bedene girmiş

0|0
    1|1
  • ben hayır diyorum.türk malı olsun bizim olsun.yabancı ürüne karşıyım

1|0
    0|2
  • Rus kızı öpülür

Türk kızı sevilir

0|0
    0|0
  • sizin gi burda mantıklı soru soran çok az cevap için özürdilerim

0|0
    0|0
  • yani ruslar cazibeli geldiginden

0|0
    0|0
    • cazibeli de o kadının entellektüel seviyesine yetişmek var bir de.

• yani türk erkeklerinin geneli için doğru bu anlattıkların

0|0
    0|0
    • Evet ben Türk üm bu ülkede neler görüyorum ya. Herifin ağzı şivesi bozuk baya hareketleri de hapishane kaçkını gibi, laçka , kollarda bin tane kesik, bende tam aksine temiz yüzlü maddi durum olarak iyi bir aileden geldim, sanatla uğraşan biriyim hayatım bu, geliyor tklif ediyor? Ya diyorum neyine güveniyosunda böle bir talepte bulunuyosun? Sonra başlıyolar Türk kızları komplexli. Yanıma yakışmayan beni kaldıramayan adamla ne yapayım ben bunu düşünmüyorlar.

• :) özgüvenine hayran kaldım

• o degilde bence bizim türk kızları çok cabuk gaza geliyo

0|0
    0|0
    • ne açıdan?

• rus kızlarıyla ilgili biri masustan sizi kızdırmak için soru sordugunda hemen savunma soruları oldugu için öyle dedim

• yazıyı okuyamadım kusura bakman ama başlıkdan anladığım öküzün önde gideni derim

0|0
    0|0
    • okusaydın keşke

• yanlış cevap verdiğim için özürdilerim ve okumayı sevmem okusaydım selçuk inş müh yerine ODTÜ de olurdum

• Alıntı: . Eski rus kadınları inanılmaz çirkin olmasına karşın politik olarakta çöktüklerinde kızlarını güzel yapmaları gerektiki bu ırk ayakta kalsın''

Sözün bittiği yerdeyiz.. Saçmalığın daniskası

Güzel yapmaya çalışınca güzelleşiyorsa insan, Türk kızlarınada uygulayalım bunu puhahahaa

0|0
    1|0
    • sen bi araştır ben oraya kısaca özetledim ama anlaşılmamış. O kadar ülke gezdim izlenimlerim ve kültürel çıkarımlar onlar onun haricinde çok kendimden bişey katmıyorum gerçeklere.

• Hasetinden çatlıyorsun değil mi?

• Dünyanın en güzel kızları; slav ,iskandinav ve balkan kızlarıdır.

• Kıskanç ... bla bla bla

0|0
    0|0
    • link

link

Türk kızlarının Rus kızlarını niye bukadar çok kıskandığını anlayabiliyorum! Videolar herşeyi anlatıyor! :)

• saçma rusya cok buyuk bır guç amerıkadan daha güçlü bir ulke kızların guzellığıyle alakalı bırşey varsa oda turızme katkılarıdır sende omurluk dıyet yap spor yap sanane onlardan rusya turkıyeden çok çok çok daha gelışmış bır ulke yemek kulturlerıde super çokdaha sağlıklı beslenıyorlar sporsa sız üşeniyorsunuz onlar için normal bişe salıklı yaşamak adına yapılan bırşey ayrıca ıvana sertle kocasından bahsetmışsın devır para devrı akıllı bı kadın turkıyede yabancı hayatını kolaylaştırmak için güçlü bi erkek lazım fınanse edebılcek oda bulmuş.sorunda çok uzun çok karıştırmışsın ne sormak ıstedığın bıle zor anlaşılıyor neyse

0|0
    0|0
    • Fikrini sordum sadece. Bu arada bende ömürlük spor yapıyorum boy 176 kilo 54 beden ölçüleri optimum doğal sarışınım, gözler mavi v.s v.s ama Türk değilim işte. Burda yaşıyorum sadece uzun zamandır.

• senın ne yaptığın benı ılgılendırmıyor bışe yazmışsın fıkrımı belırttım senın saçının rengıde olçulerınde benı ılgılendırmıyor sen gıt manhattanda uyaramıdğın adamlara anlat bunları aşşada turklerı aşşalıyosun resmen 3 kuruşluk otelde vıskı içmişte onu anlatıyormuş amanda aman kalıtelı ınsan olmuş ıngıltereyı görmuş vıskıde içiyormuş şuandan itibaren gözümde beş para etmezsın ııce alçaldın kes artık muhattap olma

• Tamam cevAbiniz icin tessekurler

• Ulan hnmefendi işte tipik türk kızı amele rus kızı eriyle böyle konuşmaz ayağını yıkar ve fiziğide saygısıda afrodit gbidir senin gibi daha konuşurken 40 tane penisim olsa 1 ini vermem dedirtmez 40 ıda senindir yavrum dedirtir.Allah da seni receb i,vediklere getirsin inşallah ayaklarını yıkayarak geçsin ömrün :)

0|0
    1|0
    • valla ben Yunan asıllıyım Türk kimliği taşıyorum sadece. Hemen Türk yaptın beni sende.

• rus kızları candır xd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Türkiyede kadınlar erkeğe değer verir.Hata yapsada kabul eder yine kollarını açarlar..Ama dış ülkelerde kadın umursamaz biri gider biri gelir modunda yaşar.Kimseye bağlanamazlar .Bu sebeptendirki ister rus ister alman ister ispanyol olsun erkekler her zaman yabancı ırktakilere meraklıdır.Nasılsa onu evde bekleyen geri kabul edecek bir karısı ! vardır.

Ruslar türk erkekleriyle evlenirler çünkü rus erkeklerinde kıskanma yoktur.Sahiplenme duygusu yoktur.Bizim ülkenin erkeklerini çok seviyorlarmış rus kadınları.Ah birde kendileri için karılarını terkedecek kadar şerefsiz olduklarını anlasalar keşke...

0|0
    0|0
  • Siz böyle uzattıkça, sinirlenince ve kaleye aldıkça daha çok uzatıyorlar bak.

Geçiştir, ne takıyorsunuz ki bu kadar?

Bana kalırsa da Latin diyorum inadına.. Al, Latin: link

0|2
    0|1
    • uzatmıyorum anlamaya çalısıyorum. Yoksa bana ne ne yaparlarsa yapsınlar :)

• way way way

• soru sorunca illa yaralı mı olmam lazım. Soru sadece sorudur.

• tüm yazına katılıyorum. ama bizim türk insanlarının -özellikle kadınlarının- inanılmaz kaprisli olduğu da bir gerçek.

0|1
    1|0
    • Evet kaprisli olanlar aZimsanacak gibi değil

• niye kaaleye alıyorsun ki :)

0|0
    0|0
    • Soru sordum sadece kaile aldıımdan değil merak ettiğimden

• dediklerinde çok haklısın ülkeleri için yayılıyorlar ruslar haindir

0|0
    0|0
  • Her Türk erkeği böyle değil, okumus bilgili kulturlu olanları boyle sacma dusunmuyor, zaten kalkıpta yok yabancı kızlar boyle siz turk kızları boylesiniz diyen erkeklerde hep egitim seviyesi dusuk, kendini gelistirmemis, tipsiz, ve kadınlar tarafından hep reddedilen erkektir.

1|0
    0|0
    • Hah tam olarak bende bundan bahsediyordum

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...