Sevgilinize güzel bir gün için her şeyi planladınız ama o gün işleri uzadı... Siz ne yapardınız peki??

sevgilinize güzel bir gün için herşey planladınız ama o gün işleri uzadı arıyorsunuz ve size uğursuzsun dese ne yapardınız

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzını yırtar yırtar dikerim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sende deki ona benim gibi uğursuzla olup napcan uğurlu birini falan bul der. O zaman dökülür zaten. Şaka yapmıştımda öyleydide böyleydide falan diye

0|0
    0|0
  • kırıcı bi cümle olmuş olur ne kadarda içinde bulunduğu durum zor veya sıkıcı olursa olsun yinede bu durumla ilk kez karşılaşıyosan anlamaya çalış derim ama süreklilik arz ediyosa ciddi sorun var

0|0
    0|0
    • hayır 4 yıllık bir ilişki ilk kez böyle birşey duydum.tamam bu aralar çok bunalmış ama bu lafı beni derinden yıktı :(

• malesef yok.. :/

• otrudugunuz yer yakın mı veya aileden biriyle samimiyet varmı kardeşi olur ablası olur falan hani hemcinsin olursa daha kolay olur o bakımdan

• insan sevdiğine bunu diye biliyorsa denilecek bişe yok yapılması ne gerekiyorsa onu yap

0|0
    0|0
  • Büyük olasılıkla terkederim.

0|0
    0|0
  • morelim bozulurdu ama o mutlulukla hayalini kurduğum günün hatırına birşey demezdim

0|0
    0|0
  • planladıklarımın ne kadar doğru oldugunu düşünürüm ve arama mesafe koyarım

0|0
    0|0
  • şakasına demiştir alınma hemen,

0|0
    0|0
    • böyle şaka olmaz ama..

• hayır öyle demedi malesef.direk bugün beni aradın olmayan işler çıktı uğursuzsun dedi..

• agır olcak ama şimdiden belli ondan bi cacık olmaz

• planımı bozdugu icin sinirlenir ugursuz dedigi icin üzülürdüm

0|0
    0|0
  • serefsiz sensın ugursuz der uzun bi süre konuşmazdım burnusurtsun

0|0
    0|0
  • ne diyosun sen be benimle ne alaka adam gibi konuş... falan filan

0|0
    0|0
  • sevgilin sinirli biri mi ?

0|0
    0|0
    • genelde hayır..ama bugn işleri ters gitti ve bana patladı :(((

• neyapsam bilmiyorum hem seviyorum hemde fena halde kırlıdm

• sadece kırıldın hem çok seviyorum terk edildim başka erkekler için kırıldım başkasına alay bile olmuştum en başta başkasıyla çıktı vs ben ne yapayım yani :( arkadaşım çok iyi anlıyorum ben seni ne halde oldugunu

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayatını zindan etmediğime şükret ;) derim :D

1|0
    0|0
  • eminim çok üzülmüşsündür canım ama sıkma canını belki o gün gerçekten işler yolunda gitmemiştir sinirden sana öyle demiştir hatasını anlarda özür dilerse uzatma bence ama hata yapmaya devam ediyosa sıkma canını bundada vardır bi hayır de bence umarım bir an önce bu sorunu çözersin iyi akşamlar

0|0
    0|0
    • ewt işi genelde erkn biterdi.ama ben bugün sadece bir kez aradm.ona güzel bir plan hazırladım.ama o sen aradın işlerm bugn ters gitti dedi.uğursuzsun dedi.haklısın dedm.kapatm. ve ağlıyorum şuan..daha dun gece bana bu hayatta beni üzmeyen ve anlayan tek insansın dedi ://

• elimizde değil ki.sevdiğin insandan böyle bir söz duymak acıların en kötüüs :///

• anlıyabiliyorum canım insanın yüreği sızlıyo..

• uğursuz sen şansiz benim deseydin senin gibi bi odunla birlikteyim

0|0
    0|0
  • arayana kadar aramam bi daha, gözümden düşer

0|0
    0|0
  • O arayana kadar arama söylediğinin yanlış olduğunu fark edince seni arıcaktıır.

0|0
    0|0
  • tamam uğurlu insanı bul o zaman der yüzüne kapatırım

0|0
    0|0
  • bir daha konuşmazdım

0|0
    0|0
  • belki şaka yapmıştı .s

0|0
    0|0
  • Oha oduna bak sen.

0|0
    0|0
  • Asıl ugursuz sensin derdim ve direk ayrılırdım ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...