Bitlerden tam olarak kurtulamıyorum

bi gün çok fazla kaşınmaya başladım ilkten önemsemedim aklımın ucundan bile geçmedi 2. gün 3. gün tekrar kaşındı kepekten falandır dedim sonra arkadaşım telefon açtı ben bitlenmişim dedi sende bi bak kafana falan dedi küçük küçük çıktı bitler kafamda sonra hemen gazladım taradım yıkadım yarınsı eczaneden anti-bit şampuanı aldım ve kullandım şampuanın uzerinde 2 kere kullanın kesin biter falan diyodu ama yook hala kaşınıyorum üstelik her günde sirkeleri falan temizliyorum kıyafetimde kalıyo genellikle orda görüyorum ama bu seferkiler baya büyümüş uzun lafın kısası ben bunlardan nasıl kurtulucam

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• walla ben olmazsam iyidir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz çocukken bunun yöntemi gazyağı kullanmaktı ama etkileri ve cildinin tepkisi farklı olabilir ( ama yınede etkili çözüm ) Onuda saçında ve sirkelerin olduğu yerde bekletmen gerekli bitin bulaştığı çamaşırlarıda çok yüksek sıcaklıkta kimyasalla kaynat! Saç diplerindeki leri de öyle! biraz tahriş olacaktır ama etkili çözüm dür...

0|0
    0|0
  • Şampuan kullanmakla geçer geçmesine ama bulunduğun ortamda yaşadığın yerde bit olabilir onları da yok etmen lazım.

0|0
    0|0
  • bitlinin birinden bulaşmıştır :/ çocukken bi kere oldu bende de şampiyon aldık eczaneden kullandık geçti

0|0
    0|0
  • bit ilacı fayda etmedımı etmesı lazım olmadı bi cildiyeye gözük

0|0
    0|0
  • hergün banyo yap.temizliğe dikkat etmiyorsun demekki

0|0
    1|0
    • banyo yapmakla ne ilgisi var ?

• hayır yani zaten saç yıkamakla bitler ölmüyo veya düşmüyoki

• bit pis hijyenik olmayan yağlı yerlerde oluşur.demekki zamanında ya temizliğe önem vermedin yada birinden geçti.kıs vadede bit ilacı kullanacaksın.uzun vadede de temizliğine önem verip tekrar bit üremesine engel olacaksın

Kızlar Ne Diyor 5

• kullandığın kıyafetler nevresimler falan hepsini yıkayın belki kullandığın eşyalardan tekrar geçiyordur

0|0
    0|0
  • küçükken benimde olmuştu annem şampuan döküp kaynar suyla yıkardı saçımda kalanları tek tek ayıklardı çok zor iş valla . ama sana bir öneride bulunucam bence işe yarar .saç düzleştiricileri varya çok yüksek sıcaklık veriyor bence kullanırsan geçer :D bi dene bakalım .

0|0
    0|0
  • saçını boyat hemen ölüyolar birde düzleştiriciyle iyice saç diplerinde tut sıcaktan da yamuluyolar

0|0
    0|0
  • Sirkeleri temizle eczaneden aldığın ilaçı kullan başka bir şeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Deterjanla yıka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...