Ünal Aysal Galatasaray Başkanı Olsa Galatasaray Nasıl Bir Transfer Dönemi Geçirirdi?

Ünal Aysal asla rakiplerinin altında kalmazdı bunu kendine yediremezdi 4. Yildizi taktıktan sonra rakiplerinin kimyasını iyicene bizardo
Ünal Aysal Galatasaray Başkanı Olsa Galatasaray Nasıl Bir Transfer Dönemi Geçirirdi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ibrayı alırdı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bakınız, transfer sadece parayı verince yapılmıyor. Bırakın Ünal Aysal'ı, GS'nin başına Abramoviç gelse de, bu dönemde Galatasaray transfer yapmazdı. Çünkü, Mancini ve Prandelli döneminde alınan ve kullanılamayan topçulara o kadar fazla para dağıttı ki kulüp, fair play kısıtlamasına takıldı. Ha ama, yapabilir mi transfer derseniz, elbette yapabilir, tabi ki 1 yıl Avrupa'dan men cezası almak isterse. Ayrıca, ben Galatasaray'ı, transfer döneminde oldukça başarılı buluyorum, geçen seneki kadrosunu koruyarak şampiyon takıma ekstra birkaç takviye de yaptı. Geçen seneden sonra, Melo-Sneijder-Muslera-Yasin de takımdan ayrılabilirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdikinde daha iyi olurdu asdfghj :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çilekli pasta yapardı yapardı sonra da kulüp borcunu oderdi 3-5 sene

0|0
    0|0
  • İyi olirdu

0|0
    0|0
  • Ünal Aysalda vizyon vardı Dursun kadar vizyonsuz, beceriksiz bir başkan görmedim. Bir daha Ünal başkan gibisi gelmez. Adam gibi adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...