Abiler kardeşlerim lütfen deneyimleri olanlar yazsın vücut geliştirme?

18 yaşındayım ve 160 165 boyum var 55 kilo felanim vucut geliştirmeye başlasam kaç ay sonra vücudum genişler kaslar felan çıkar lütfen bilenler yazsin bkliyrm

Güncellemeler:
Ya abiler yani ben öyle aşırı şekilde demiyrm az da olsa belli olmaya ne zaman sonra baslar yni kaslar ne zamana belli olur onu diyrm ben Rambo gibi demiyrm ki yani :)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi bir gelişme istiyorsan takviye Alman lazım zayıfsın baya beslenmen güzel olacak hergün ağır antreman yaptığını düşünürsek kas yapmak istiyorsan 6 ayını alır

0|0
    0|0
    • Ewt Krdsm bu isler sabir isi zaten pes edersen hamlayip sabah her tarafının kaslarının agtimasi yanıma kar kalır ancak onun için sabir edecem ve yapacağım

• Fitness antrenörüyüm kesinlikle sabır işi

• Peki abla kizlar için sevgilim beni beğeniyor ama yanı ben simdi bu halimle göze geliyrm birazcık kasım olsa daha iyi olur beni gözü gibi bakar yani abla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 3 yil

1|0
    0|0
    • Çok fazla değilmi ya

• Ben güreşe gittim 3. Ay felan baklava gibi olmuştum ve bayada küçüktüm o zman yani bide fazlada calismazdim yanı

• Senin dediğin hayal ay felan olmaz emek yıl vericeksin benim 1. yılım dünya şampiyonu gibi çalısıyorum sadece vücüdu toplayabildim beslenmen olucak zaten protein protein protein yağ oranın 10 a düşücek sıkı çalısıcaksın yılmadan bunlarla 5 yıl taş olursun 2 yıl istediğin gibi gözükürsün ama ay olarak imkansız

0|0
    0|0
    • Yaşım küçük yani yaparım çünkü cevremde fazla vücudu güzel olan yok baya iyi olurum bence :)

• Ya abi iste az da olsa belli olsun istyrm ne zmana belli olur ki yani dar tisortten felan

• O zor benim dediğim çıplakken iyi durman için ona yıl ister

• 3 4 ay sonra insanlar vaay kas yapmışın demeye başlayacaklar.

0|0
    0|0
    • Abi dalga gecmiyosun demi diğerler 3.4 yıl diyor ortalama

• 3 4 yıla kimse seni tanıyamaz. Ben çevrendekilerin farkedeceği süreyi diyorum. Sağlam bir çalışmayla 3 4 ayda bile değişikliği farkedecekler

• tamam abi çok sağol 3.4 ay güreşe girmiştim az çok çıkmıştı kaslar ve düzenlice calismiyodum yanı ama 18 yaşındayım daha iyi olur bence

Yükleniyor...