Hiç tanımadığınız birini iki yada üç kez rüyanızda gördüğünüz oldu mu?

Tanışmıyorsunuz fazla alakanız yok ama rüyanızda gördünüz takmadınız bi kere daha gördünüz ve sonra gerçekten tanıstınız yada bi olayınız oldu mu herhangi bir?Böyle şeylere inanır mısınız.rüyaların br anlam ifade edebileceğine?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında tanımadığın kişileri rüyanda görüyuosun ya işte onlar senin yolda orda burda gittiğin yerlerde gördüğün ancak farketmediğin kişiler bilinç altında kalıyo sonrada rüyanda görüyosun. Çevrendeki kişiler olabiliceğinden karşılaşmada söz konusu olabilir <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rüyalar siparişle görülmediğinden ne göreceğimizi seçemeyiz... Böyle olduğundan da rüyaları anlamlandırmaya çalışırız...

1|0
    0|0
  • inanmam

dışarda gördüğümüz de rüyadakinin aynısı olmaz,

ya daha önce farkında olmadan görmüşüzdür bilinçaltı denen meret lazım olur diye hafızaya almıştır ya da gördüğümüzü rüyadakine benzetiriz

1|0
    0|0
  • Tanımasan bile mutlaka görmüşsündür yüzünü ve bilinç altına kazınmıştır. Sonuçta rüyalar bilinçaltının dışavurumudur.

1|0
    0|0
    • evet evet olabilir ama 3 kere üst üste görmek tuhaf olmuyor mu ya

• İlk gördükten sonra ona dikkat edip kafaya takınca, ikinci, üçüncü, dördüncü... ve diğer rüyalara da zemin hazırlarsın.

• yok ilk gördüğüm rüyamı hiç takmadım hatırlamıyorum bile ikinciyide takmadım üçüncüyü artık taktım ama daha görmüyorum ama bilnçaltı diye düşünüyorum

• dejavu gibi yani deyilmi sanki daha önce yaşadın gibi olayları

1|0
    0|0
  • yok tanımadığımı görsemde sürekli olmaz :D

1|0
    0|0
  • yok nerede göreyim

0|0
    0|0
  • ben öyle fazla inanmam rüya sadece 2-3 saniye olan birşey bilimsel olarak.. bazı kişilerinde çıkıyormuş gerçekten fazla takılı kalma bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben tanımadığım birini rüyamda 3 gece üst üste gördüm cok enterasan bir durum ama gercekte görmek nasip olmadı :)

0|1
    0|0
  • Rüyamda tanımadığım bir adama aşık olmuştum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...