Futbolcu olabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba beşiktaş futbol okullarından birinde oynuyorum ve büyüyünce futbolcu olmayı çok istiyorum ailem benle dalga geçiyor hayal filan diyorlar oradan yükselmek zor gibi geldi sanki biraz bana çünkü hocalar daha çok küçüklerin üstünde duruyor daha gelişime açık oldukları için buradan yükselmek kolay mı bu hayalimden vazgeçip futbol okulunu bırakmalımıyım? Yoska devam edip yükselmeyemi çalışmalıyım nasıl yükselebilirim teşekkürler

Güncellemeler:
Okulumu etkiler mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'ddsin olamazsın.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman hayalinin peşinden git sonra çok pişman olursun aynı benim gibi. hazır yaşın ve imkanın müsaitken git kardeşim

0|0
    0|0
    • Anliyorum ama sanki biizm okuldan yukselmek zor gibi etrafimda kim varsa destek olan kimse yok zar zor kaydettirdim kendimi bu okula nasil yukselebilirim?

• çok çalışman lazım dostum bol bol videolardan izle maç izlerken hangi mevkiide oynuyosan o adama bak sürekli nasıl duruyor nasıl yapıyor yaptığı şeyleri oynadığın zamanlarda yapmaya calıs en önemlisi beyninle oyna bu oyunu

• Evet doğru idolüm caner erkin ara sıra maçlar oluyormuş başka takımlarla orada hocanın gözüne girersem altyapıya geçebilirim gibime geliyor sizcede öyle mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• inşallah olursun

0|0
    0|0
  • Bence olur yani sonuçta Arda Turan bu işe top toplayarak başladı. Şimdi ise ülkemizin gururu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fenerbahçe veya galatasaraydan ilerleyebilirsin çünkü onlar daha cok genc futbolcu arıyorlar diye biliyorum

0|0
    0|2
    • Galatasarayin secmeleri vardi ancak yetisemedim ona fenerbahcede 1 yas kucuk olmam gerekiyordu almalari icin

• arda turan gibi gece gündüz futbol oynar çalısırsan neden olmasın.

0|0
    0|0
    • Haklisiniz ama bizim futbol okulunda is yok gibi daja cok kucik gruplarin ustinde duruyorlar nasil yukselicem ben bjkden yukselmek cok zor

Yükleniyor...