Bakım adına yaptıklarınız nelerdir?

baylar bayanlar saç olsun yuz ve eller olsun uyguladığınız şeyler nelerdir? örneğin yağlı cilde sahip olanlar siyah noktası olanlar kullandığınız ürünler neler ya da aynı şekilde kuru ciltli olanlarr..

bunun dısında saçlarrınıza uyguladığınız bakımlar neler doğal ya da kimyasal hatta şampuan ve saç boya markanıza kadar yazabilirsiniz ki bu şekilde birikimlerden yararlanarak ilerleme sağlayalım. diş beyazlığı elleriniz için de ?

giyim kuşama girmiyorum herkesin zevki herkese uymaz çünkü..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kalktığımda yüzümü Neutrogena sabunla yıkarım (ve akşamları yatarken) saçlarımı hergün mutlaka yıkarım(saçlarımda aşırı dökülme var ondan dolayı bioxin) gece yatmadan önce soda aspirin gül suyu limon ve kilde oluşan maskeyi yaparım yıkayıp yatarım dişlerimi sabah akşam kesinlikle fırçalarım ellerime nıvea krem sürüp dışarı çıkarım ve dudaklarıma lip care sürerim çatlaklara birebir geliyor :D

1|0
    0|0
    • maskeyi her akşam mı yapıyorsun

• tesekkrleerr

• önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu aralar bakim yapamiyorum, cunku kalacak yerim yok. Orda burda kaliyorum.

Fakat kendi evimde yaptigim kisisel bakim sunlardan ibaret:

~ Hergun Wella Proseries ile dus.

~ Avon akne önleyici ve cilt nemlendirici peeling.

~ Ağız ve diş bakimi.

~ Manikur. (Baslarda dusuncesi cok itici geliyordu; fakat yaptırdıktan sonra bayanlara hak verdim.)

~ Ankara'dayken hafta sonları hamama giderdim. Ama uzun zamandir bu fantezimden geri kalmış bulunmaktayım.

1|0
    0|0
  • Saçlarımı Elidor ile yıkarım, Yüzüm için krem kullanmaya çalışmam, kullanırsam dışarı çıktığım vakit arkonun yeni zeytin yağlı kremini kullanırım. Sabah ve gece yüzümü gülsuyu ile temizlerim. Dişler için sabah ve akşam signal whitenov veya parodontax ile fircalarım. Iki günde bir duş alırım, lavantalı duş jeli kullanırim. Birde geceleri yüzümü gül suyu ile silmeden önce zeytinyağlı sabun ile güzelce yıkarim.

1|0
    0|0
  • dişlerime özellikle çok dikkat ederim 2 çeşit diş macunu ve fırça vardır..

yüzüme maske yaparım genelde doğal olanlardan

yüzüme elime krem sürerim.Oriflame bir ürünü

yüzümü özellikle maden suyu ile yıkarım ve içerim günde 1 tane çok faydasını gördüm

özellikle yeşil çay 2 3 kupa tüketirim bunun faydası var.

1|0
    0|0
    • doğal maske derken ne uyguluyorsun mesela?

aynen maden suyu çok ıyı gelıyor arıtıyor resmen

• mısır unu limon ve yoğurt bende bu tavsiye de bulunayım o zaman:)

tesekkurler bu arada

• Yoğurt maskesini tek kullanırsan onunda faydası var denemlisin

teşekkür ederim

• - Motor yağı değişimi

- Yağ filtresi değişimi

- Hava filtre değişimi

- Benzin filtre değişimi

- Fren hidrolik yağı değişimi.

- Kelebek boğazı temizliği

- Rölantı hava-ayar tanımlaması

- Ön takım civatalarının tork ile kontrolü

- Arka kampana temizlik - ayar

- El freni ayarı

- Elektrik kontrolü

- Lastik hava basınçları ölçümü

- Rot - Balans - Rotasyon ayarı.

- İç - dış yıkama

- Sıcak su ile motor yıkama.

1|0
    0|0
  • Diş beyazlığı için fırçama ve macunuma biraz karbonat koyarım. Ama dikkat etmek gerekir fazlası diş minesine zarar verir. Sonra her gün 1-2 kez gözüme sürme çekerim. Saçlarım uzun ve cildim gibi yağlılar. Bu yuzden mutlaka her gun en az 1 kere yıkıyorum clear kepek önleyici şampuan kullanırım. Ayrıca duşta axe duş jeli favorim ^.^ cilt yağlanması için de yüzümü kurutmayan sabunla yıkarım dove olabilir. Bir ara kükürt sabunu muydu şimdi unuttum onu kullandım ama kokusu kötü olduğu için bıraktım. :)

0|0
    0|0
  • sivilce ürünleri falan benim genelde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben az önce saçlarımı kestirdim yeaa :(((((888888 şu an da internette hızlı uzatacak neler var diye bakıyorum. :D bioblas ın hızlı uzatan şampuanından aldım geçenlerde daha önce zayıf saçlar için kullanıyodum. şu an saçlarımdan başka bir şey de düşünemiyorum uzasınlar hemeenn :(((((888

2|0
    0|0
    • Şampuanına bepanten kapsül atarsan hızlı uzamasına yardımcı olur <3

• bioblasdan bahsedyrmm.

bu arada bepanthennın yanında bemiks ve evigen kapsullernden de kır

• deneyelim bakalım :)

• çok fazla kozmetik ürünü kullanmıyorum. cilt bakımı olarak nemlendirici kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • yenecek ne varsa karıştırıp kafama sürüyorum,yüz maskesi yapıyorum

bi yararı da yok anca keseye zarar

1|0
    0|0
  • Üşeniyorum şu anda uzun uzun yazmaya. Onun bunun kürleriyle olmaz bunlar ilgili kişilerden yardım almak şart.

1|0
    0|0
  • hepsini yazmaya usendim.keske sac-cilt-tırnak vs. seklinde ayırsaydın sorarken

1|0
    0|0
  • saçlarıma haftada iki kere dökülme karşıtı bakım yaparım dişler sabah akşam fırçalanır. sabah sadece suyla yıkıyorum yüzümü akşam niveanın temizleyici jeliyle yıkıyorum makyaj yapmıyorum zaten bir rimel sürüyorum onuda nivea temizliyor :) bide banyodan sonra dove kremle kremlenirim o kadar. yüzüme de nemlendirici sürüyorum o kadar maskeler falan ters etki yapar sivilce çıkarır diye hiiç kullanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...