Kindar bir yapınız var mı?

İntikam almayı sevenlerden misiniz ? Size yapılan kötülüğün üstünden 10 yıl geçse bile yinede ilk fırsatta hesabını sorar mısınız ?

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

• İntikam soğuk yenen bir yemektir..

Arkadaşlarım bende deve kini olduğunu sık sık söylerler.

Eğer affedemiyeceğim bir hataysa fazlasıyla kin beslediğim kişinin canını yakarım.

Acımasızlık iyi değil ama bazen olmazsa olmazdır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kindar demeyelim de hatalarından dolayı silerim benim için bitmiştir kin tutmam ama o kişiyi tanımam .

0|0
    0|0
  • Bunun adı intikam, kin ,nefret mi bilemem ama bana yapılanı kolay kolay unutmam... Hatta bire 3 veririm... Öyle bi huyum var işte...

0|0
    0|0
  • ne gerek var böyle şeylere :/

0|0
    0|0
  • hayır kin nefret tutmam icimde ...olan olayları şeyleri unuturum hemen.

0|0
    0|0
  • Kötülüğün derecesine göre değişir.

Hesap sorarım.Hz İsa değilim.

0|0
    0|0
  • İntikam falan hiç bana göre değil. Bırakırım kendi haline. Bir söz vardır ben affettim, seni Allah affetsin diye işte tam da o. Unutmamak gerekir ki insanın yaptığı kötülük hiç bir zaman yanına kalmaz ... :)

0|0
    0|0
  • İntikam soğuk yenen bir tatlıdır. Aradan geçen zaman sizin güçlenmenizi yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • hiç degilim 5 dk sonra yaşanılanı unuturum

0|0
    0|0
  • Kindar biriyim bana yapılanı asla unutmam ve bu yönümüde kim ne derse desin çok seviyorum .

0|0
    0|0
  • ben kindarım hayatta unutmam nerde ne zaman görürsem

0|0
    0|0
  • intikam olayına bişey diyemem ama kinci bi yapım var bana yapılan kötü bişeyi unutmam kolay kolay

0|0
    0|0
  • hatırlarım ama çok fazla dışarı yansıtmak istemem

0|0
    0|0
  • benim sorunum kindar olmamak iyi niyetimi hep suistimal ederler ben kötü olmaya çalışıyorum olmuyo

0|0
    0|0
  • malesef yok ama eskisi gibi davranmam

0|0
    0|0
  • yok sallar geçerim

0|0
    0|0
  • Yok kesinlikle kin tutmam

0|0
    0|0
  • intikamla işim olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• intikam almam ama unutmam..

laf sokarım.. nefret ederim onun etrafındakilerden dahi uzak dururum böylede bi yapım var işte

1|0
    0|0
  • malesef var aslında kötü bir özellik

1|0
    0|0
  • Bana çektirilen şeyin karşı taraf tarafından da çekilmesinden yanayım. Neden yanına kalsın ki? O da üzülmeli ağlamalı acı çekmeli. Hesabımı kapatmadan gitmem. Ve alttan alarak kendini üzen insanlardan olmadığım için kendimi çok seviyorum. Çünkü benim dünyamda benden değerli başka bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç kindar değilim kolay affederim.Ama içim acır tabi ki.

0|0
    0|0
  • ıntıkam soguk yenen bır yemektır derler almam ama ahım tuttar benım

0|0
    0|0
  • Genelde unuturum ama beni çok üzen yada çok ağrıma giden şeyleri ara ara hatırlarım. Birinin bana yaptığı şeyden ötürü ona kötü davranmam ama kendimi korunmak için uzak dururum

0|0
    0|0
  • kin tutmam çok büyük bir zarar vermesi lazım bana ki öyle bir şey yaptığında zaten kanunlar var

0|0
    0|0
  • asla değilim...şimdiye kadar hep Allaha havale ettim kötüleri

0|0
    0|0
  • Kin tutarim ama intikam filan hic bana gore degil.

1|0
    0|0
    • kuzu kasımda bi komşumuzun oğlu askere gdiyodu bahçede eğlence yaptılar eğlence öncesinde imam geldi duasını etti komşuyla ortak tanışıklığımızın olduğu bi hatunlada ailecek görüşmüyoruz arkamızdan fırıldak cevirdi hasbam ana baktım o da gelmiş annemleri bıraktım gidimn kadının totosuna kadar (herkes ayakta bahçedeyiz ellermizi açtık amin diyoruz) kulağına eğildim Allah bizi düşmanlarımızdan korusun dedm sonra seslice hocamm kem gözlerden de korusun dimi dedim herkes amin dedim kadın kayboldu

• =>devamı

annem beni montumdan çekiştiriyo yapma kızım etme kızım ayıp kızım bilenler anlayanlar gülme krzine girdi karıyı arıyom tarıyom bulup sıkıştırcam kadın kaçıyo sonra eğlence balamadan gitmiş öğrendim ki:( sonra horon teptik

• hak etti o önünü kestim bi günde yolda hep de annem oluyo yanımda denk geldiğimizde

mck<3

• intikam güzel birşey değil uğraşmam...

0|0
    0|0
  • gözümün önünde sürünürse cok makbule gecer.

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir tip değilimdir. en fazla 2 gün.sonra unuturum

0|0
    0|0
  • bana yapılanların hesabını sormam niye mi ? bu bana ego tatmininden başka bir şey kazandırmayacak çünkü o bana yapmış olabilir benim ona da aynı şeyi yapmam gerektiğini gerektirmiyor.

0|0
    0|0
  • içimde ukte kalırdı ama ya hiç kinim olmadı ama..

0|0
    0|0
Yükleniyor...