Bakar mısınız sorum erkeklere, nasıl kızlardan hoşlanırsınız?

nasıl kızlardan hoşlanırsınız...?mesela bir kız kısa etek giymiş gördügünüzde bu ne yaa hiçmi Allahtan korkusu yok falan diyan varmı yani böyle erkekler varmı bu devirde...?:D:D

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Milletin giyiminden kime ne? Kızlara ya da erkeklere karışmak ne haddelerine. Sevgilisi olur karışır doğaldır, birşey diyemem amma siz gelin ki sokakta ki herhangi birini giydiği kıyafet ile yargılayamazsınız. Allah korkusunu düşünenlere diyorum yine de sizene. Günahı, sevabı kendine yahu.. Şimdi diyecek olanlar var giyniyorsunuz diye laf yaptırmıyorsun. Ben mini etek giyinmiyorum evet kapalı biri değilim ama mini etek tarzım pek değil. Doğru olanda bu, öyle olmadığım halde karşı tarafın hakkını neden yiyim? Herkesin kendi özgürlüğü.. Herkes kendinden sorumlu..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• link

Siz bu teyzenin dedigi gibi mi istiyorsunuz :p

0|0
    1|0
  • Ben genelde usumuyor musun bacim sen yaaa diyorum=) ama cidden buz gibi havada nasil duruyorlar merak icersindeyim=)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen öyle dusunen de vardır düşünmeyen de.. Ama bırde öyle dusunuyormus gıbı gösterıp kendını Allah korkusu yokmuş gıbı bazı dusuncelere sahıp olanlar da vardır...

0|0
    0|0
  • var, kendimden biliyorum,

1|0
    0|0
  • Hiç mi allahtan korkusu yok demek değil de, bazı tipler var gerçekten yakışmasa bile kısa etek giyen falan onlardan nefret ederim işte. Bu tarz tipler hep etini pazarlıyormuş gibi gelir bana. Ama gerçekten yakışıyorsa giysin tabi. Ben böyle insanların içinden çıktığım için midir nedir mini etek fazla dikkatimi çekmez. Çünkü çocukluğumdan beri görüyorum normal bi şeymiş gibi. Ama bazısı vardır çıplak kadın görmüş gibi davranır o ayrı :D

0|0
    0|0
  • yakıştıysa adabıyla bakarım göz zevki denen bişey var ama kız arkadaşımın çok kısa bir kıyafet giymesini istemezdim malum bu ülkede adabıyla bakan çok erkek yok

0|0
    1|0
  • külotu görünecek halde ise ben kızarım

0|0
    1|0
  • Bi dakika bi dakika böyle erkekler var mı derken ?

1|0
    0|0
    • bu devirde çogu erkeklerde namus diyen bişey yokta...

• ne alaka

• sadece erkeklerin mi namussuz olduğunu cinsellik kategorisinde biraz takılsan görürsün :)

• Beline kadar uzun olsun saclari kirpikleri kasları ve disleri itmek olsun benim için prensestir :)

1|0
    0|0
  • ok giyime hiç karışmam güzel bakımlı giyinirse hoşuma gider..

1|0
    0|0
  • Bekarım, mini etek giyenleri sevmem.

0|0
    0|0
  • daha neler giydigi etefge baglı .d

0|0
    0|0
  • Evet benim kadınım mini etek giyemez

giyene saygım var ama içimdende saydırırım :D

0|0
    0|0
  • Var ben o erkeklerdenim...

0|0
    0|0
  • evlenmelik değil eğlenmelik kızlar onlar

0|0
    1|0
  • valla ne yalan soyluyum bende oyle soylerım..dogru soyluyon hangı devırde yasıyoruz.dur ben cevaplayım ahir zamanda

0|0
    0|0
  • biri benimi çağardı :)

0|0
    0|0
    • yoooooo:P

• :) ama ben minili falan görünce bişe demeden direk bakmıyom apla :(

• Yok bacım şöyle erkekler var

-ne düşünüyorsun kız hakkında

-verse nefesiz s*k*r*m

1|0
    0|0
    • töbe töbe:D:D:D:DD:

• Koptum ya:D

• Kopartayım istersen ahahahaha :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne diyosun kızlar bile var .. Mesela ben . Her türlü şeyi kişisel beğeni olarak algılayabilirim ama vücudunu sergilemeye tek mantık yürütürüm. İsteyen gerikafalı desin isteyen eksilesin bu böyle...

1|0
    1|1
  • İnanma hepsi bakar :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...