Dünkü Galatasaray maçının hakemi nasıldı?

Bana göre berbattı oyunda ağırlığını koruyamadı berbat ötesi adam

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin gibi oyuna hakim değildi ikili mücadelelerde iki takim aleyhine dudukelr çaldı
    Hepsini geçtim podolskiye bu pozisyonda nasıl kart veremedi haber1903.com/...ari-kart-podolskiye-kart-yok.html

0|1
    0|0
    • Bende öyle diyorum ama herkes iyi diyor bunlar neresiyle izlemiş maçı poldi sarıyı hak etti ona bişey demedim

• Ofsayt pozisyonunda da yanlış duduk vardı

Kızlar Ne Diyor 2

• Manyak gibiydi 😺😹👯

0|0
    0|0
  • Burak ofsaytta değildi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bazı durumlar dışında, açıkçası maça doğrudan müdahale etmedi. Galatasaray'ın özellikle geçen sezondan bu yana Melo, Sneijder, Selçuk gibi oyuncuları kart görmeleri gereken durumlarda uyarı dahi almıyor. Podolski'nin de bir pozisyonu vardı, kart görmesi gerekirdi. Her neyse, ben Hüseyin Göçek eski bir Galatasaraylı olduğu için daha maça tesir etmesini beklerdim ama beni şaşırttı. Ek olarak da, Burak'a ofsayt çalınan pozisyon ofsayt değil, ama bunu tek başına saha hakemi çalamaz, yardımcının hatasıdır.

0|0
    0|0
  • Bence iyiydi.

0|0
    0|0
  • hakem resmen böyle basit bir maçın altında kaldı düdükler çok basit ve hatalıydı sarı kartını hiç kullanmadı nerdeyse

0|0
    0|0
  • Tamamen mal birisi.

0|0
    0|0
  • evet maci gs ye kazandiramadi

0|0
    0|0
  • 6s berbattı pls ^^

0|0
    0|0
    • Fenevide gördük caykur maçında

• Şikeyle kaldırdığın kupaları alırken utanma olmadı avrupaya rezil ettiniz

• Evet evet o sezon ALEEEEEEEEEEEEEEEX arenadada size şike yapmıştı çok iyi hatırlıyorum 50 bin hıyar mort maç sonu ağlıyordu çok sevdiğiniz yöneticileriniz ağlıyordu hastanelik oluyordu hatırlıyorum hahahaha :)))

• Neden berbattı perişan sarayı kollamadığı için mi?

0|0
    0|0
    • Aziz yıldırıma söyle o kollamaları iyi bilir

• Sahanızda kupa kaldırırkende öyle zevk alıyordukki şikeniz tescillendi hala aynısınız

• Şike mi, sen nerede yaşıyorsun koçum uzayda mı? Fenerbahçe'ye kumpas kuran münafık paralelcilerin hepsi tüydü kaçtı vatandan, savcılıktan, hakimlikten de kovuldu senin haberin yok galiba?3 temmuzun nasıl bir senaryo nasıl bir kumpas olduğunu herkes gördü ama sizin işinize gelmiyor bu işler...

• Iyiydi... Hatta fazla iyiydi.. 12 km koşmuş.. Yazın çok çalıştığı belli

0|0
    0|0
  • Yenilince hakeme mi sarıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Aglamayin aslan parçası

0|0
    0|0
    • Sağlamakla ne alaka fenevli

• Kalicenize bak teknik drektoruje bakin buragi cikariyo snejder sabriye ogrenmis dağa tasa vuruyor hakemin ne suçu var?

• O başka konu

• Galatasaraylisin herhalde

0|0
    0|0
  • bence iyi yönetti ama galatasaraylılara korkusundan kart bile göstermiyorlar genelde

0|0
    0|0
    • Podolskide haklısın başka?

• E tamam işte salak hakem yüzünden atak gitti

• evet macın koptugu dakika olabilirdi gs öne geçse ama yan hakemin hatası

Yükleniyor...