Spor ile uğraşanlar bakabilir mi?

beyler böbek bölgemdeki yağı nasıl eritebilirim önceden günde 1 saat yürüyordum hızlı hızlı ayağımda ödem oluştu 1 aydır evdeyim doğru düzgün yürüyemiyorum iyice kilo aldım önerileriniz varmı ne yapmam gerek benim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ödem dediğin zorlamadan dolayı oluşmuştur.geçene kadar bacağını zorlayacak herhangi bir aktivitede bulunma yoksa geçmesi çok daha uzun sürer.böbrek bölgem dediğimde göbek ve bel çevresi yağları diyorsun.bunlar için en başta beslenmeni baştan gözden geçirmen lazım.yağ yakabilmek için gereksiz basit şekerlerin hepsini minimuma indirmen gerekiyor.tabi yanında cardioda gerekiyor nabız aralığını dayanabileceğin ölçüde yükseltip 35-40 dk civarı koşu,bisiklet,hızlı tempo yürüyüş tarzı şeyler yapabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Mekik çekebilirsin.

Ancak yerinde olsaydım asıl o ayaktaki ödem için endişelenirdim. Normalde pek hayra alamet değildir.

0|0
    0|0
    • ya ödem derken ne oldunu bilmiyorum hali sahada maç yaparken ayağimi yere wurdum kütürt etti 1 hafta yere basamadim şişti sonra krem sürmeye basladik yawas yawas geçiyor gibi

• Bir doktora göster. 1 haftada geçmediyse geç bile kaldın.

• mekik çalış faydası olacaktır umarım

0|0
    0|0
  • mekik çekebilirsin evde

0|0
    0|0
  • devamlı yürü geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...