90 kiloyum kendimi çok zorlasam diyet ve spor 1 ayda en fazla kaç kilo verebilirim yardim lütfen?

90 kiloyum kendimi çok zorlasam diyet ve spor 1 ayda en fazla kaç kilo verebilirim yardim lütfen?:( Boyum 1.70

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hedefin bir ayda çok kilo vermek olmamalı sağlıklı bir şekilde ve kendini zorlamadan adım adım kalıcı bir şekilde kilo vermek olmalı...
    Bir ayda 4 en fazla 5 kilo verilebilir fazlasında giden su ve kasların olur yağlar değil kısa sürede de bunu yağ olarak geri alırsın.
    Bir diyetisyene giderek sağlıklı beslenme programına başla ve bir spor merkezine gidip sana uygun olan egzersiz programını al... bu işi ciddiye al sadece görüntü olarak bakma bu senin sağlığın aynı zamanda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 10 verebilirsin ama çok sıkı yapman lazım ama sağlığa zarar !!!

0|0
    0|0
  • çok hızlı veirsen çok hzlı alırsın ama 5 6 vereblrsin sağlıklı olarak ama bu her ay aşa düşer

0|0
    0|0
  • Tas gibisin beybi ya :)

0|0
    0|0
  • 8 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • Oh yeah world heavyweigt champion:))))))
    4 ver yavaş yavaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bır ayda kendını cok zorlarsan 4-6 kg arası verebılırsın. ama senden ozel rıcam dıyete baslamadan once yapman gerekenler bencemı okuman...
    belkı bı faydam dokunur.

www.kizlarsoruyor.com/.../a38516-diyetinize-baslamadan-once-bilmeniz-gerekenler

0|0
    0|0
  • 1 ayda 4 kilo rahat verirsin

0|0
    0|0
  • Diyete basladigin ilk ay hatta ilk iki hafta 5-6kilo birden gider. Bunların coğuda yağdır. Daha sonra yavaslar ayda 1 kilo verdiginde sevinirsin. Ama duzenli diyette 3ayda 12kiloya kadar ilerlersin.

0|0
    0|0
  • zayıflama kürlerini de deneyebilirsin hem spor yapar hemde sağlıklı beslenirsen kısa sürede bir kaç kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • Çabuk verilen kilo çabuk alınır. Ayrıca sağlığını bozarsn yavaş yavaş vermeni tavsiye ederm.

0|0
    0|0
  • 1.200 kalorilik sebze meyve ağırlıklı bir diyet yap, günde 1 saat spor, fazla kilolu olduğun için kilo daha hızlı gider, o yüzden ben bir 5-6 kilo gider diyorum :) İyi şanslar

0|0
    0|0
  • en fazla 9 kilo en sağlıklısı da bu

0|0
    0|0
  • kendini 1 aya zorlama 4-6 aya bırak bence
    ben de 83 kiloydum boyum 172 şu an 62yim
    uzun sürede verilen kilo kalıcı oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...