Fenerbahçeli olanlar bu sene uefayi alirmiyiz?

ben bu sene takımımıza guveniyorum bütün kupalar bizim bence

Güncellemeler:
Nerde bu FB liler?
Gerçek Fenerbahçeli ler?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle yorum yapmak için erken. Her an her şey olabilir. Zamanında Benfica'ya, hiçbir takım yenilmez değildir diyen Fenerbahçe, o dönemde sakatların ve fizik düşüşün etkisiyle finalin kıyısından döndü. Ancak o sezon, açıkçası turlarda Benfica dışında Fenerbahçe'ye yakın bir takım gelmedi. Bu sene durum farklı, grup aşamasında Villareal, Tottenham, Liverpool, Schalke, Fiorentina, Napoli, Anderlecht gibi takımların yanısıra, aşağıdan gelen Borussia Dordmund, Athletic Bilbao gibi de üst profilli takımlar var. Üstüne üstlük daha şampiyonlar liginden gelecek takımlarda var. Bu sezon bir revizyon, yeni bir hocayla başladı seneye Fenerbahçe. Hocanın gereksiz bir inadı var, şu an oynattığı sistemde az gol atıp, çok gol yiyecek gibi görünüyor."4-4-2" her babayiğidin harcı değildir ama iyi uygulandığında her kupanın favorisi yapar sizi. Vitor Pereira'da bunu biliyor ve rakiplerin kapanmaması için çift forvetle oynuyor ancak seçtiği oyuncu grubu 4-4-2'nin doğasına uygun oyuncular değiller. Takımın oturması için,3 hafta daha olduğunu düşünüyorum, eğer Eylül'ün ortasında da bu takım oturmamış olursa, büyük ihtimalle sistem değişecektir çünkü kötü sonuçlar kaçınılmaz olacaktır. Bence, bu sezon en yüksek beklenti çeyrek, olabilirse yarı final olmalıdır. Övülerek anlatılan Shakhtar takımı dahi,12 yıl sonunda o halini almış bir takımdır. Futbolda, ülkemizin en büyük sorunu da,2-3 mağlubiyetle hocayı, yönetimi istifaya davet eden zihniyettir.

Halbuki, hırslı ve başarıya aç bir hocayı takımın başına getirip,"hocam siz sadece ligi belirlediğimiz yerlerde bitirin, alın size bu da 5 yıllık bütçeniz. İstediğiniz gibi takımınızı kurun, oyun felsefenizi uygulayın,5 yıl sonra bize Avrupa'da şu şu başarıyı getiremezseniz gidersiniz, ama o zamana kadar takımı en az şu an ki kadar başarıyla yönetmenizi istiyoruz" denilse, eminim Avrupa'da tek kupa alan takım Galatasaray kalmayacaktır. Zaman önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu kadroyla çeyrek ya da yarı final zor değil

0|0
    0|0
  • Feghouli nin gelmesi ile final olabilir takim kaliteli sadece uyum sorunu var ve o sorunda duzelicek bir sorun

0|0
    0|0
  • Umarım.

En azından Yarı Final / Final görmek istiyorum..

0|0
    0|0
  • Nasip

0|0
    0|0
  • 4-4-2 oynamaya devam edersek zor

0|0
    0|0
  • Bilmem alabilirmisiniz #D zorlayın alırsınız #D

0|0
    0|0
  • hahahahahahah hiç güleceğim yoktu yaaa :D yazık size

0|0
    0|1
    • Kesin cinconlu :))

• eheueheueheuehe :D kıskanma panpa kıskanma :D sız transferle mutlu olun bız kupaları topluyoz her sene :D

• Kiskanan lar burada zaten söze gerek yok :))

Yükleniyor...