Kızlar bu soru size. Bu durumda ne düşünürdünüz?

5 - 6 aydır aynı ortamdan tanıdığınız biri sizden hoşlandığını söyledi. Aranız iyi, ortak arkadaşlarınız var, beraber konserlere gitmişsiniz, bir yerlerde takılmışsınız ve sizinle hiç tam olarak arkadaş gibi konuşmamış. Sonuç olarak reddettiniz ama üstelemedi. Aynı ortamda olmak sizi rahatsız eder mi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• üzerime gelip sıkmıyorsa beni rahatsız etmez. normal arkadaslığımı sürdürürüm

0|0
    0|0
    • Öyle birisi değilim zaten. Sadece bir sefer konuşur gerisini ona bırakırım. Ama diğer arkadaşa da söylediğim gibi konuşmamı engelleyen tek şey kafamdaki bu soru.

• ben teşekkür ederim en iyi cevap için :)

• Rica ederim. Gerçekten yardımcı olduğunun simgesi olsun :)

Kızlar Ne Diyor 3

• İnan bana aksine inadına qiderim (:

0|1
    0|0
    • sebep?

• Olayda hayatı değiştirme gibi bir ihtimal olmamasında zaten. Her karşılaştığımızda karşı tarafın benden rahatsız olmasını istemem. Konuşmamı engelleyen tek şey kafamdaki bu soru.

• Bence öyle düşünme.. O zaman o daha çok rahatsız olur... Arkadaşlık güzel bir duygu zaten rahatsız olsa gelmezdi inan.. Kızlar siz erkekler gibi güçlü değil..

• Bilmem etmez herhalde

0|0
    0|0
  • Yaşadığım bir durum zaten reddettiysem arkadaş gibi davranmışımdır ona yani bana o gözle bakmasına çok kızarım benim normal erkek arkadaşım olamayacak mı yani?

0|0
    0|0
    • Soruyu tam okuduğuna emin misin? benimde bir çok kız arkadaşım var. Ama bahsettiğim kişiye hiç arkadaşım gibi davranmadım.

• Ben kendi açımdan değerlendirdim sen nasıl davrandın ki

• Daha ilgili ve daha mesafeli.

Erkekler Ne Diyor 2

• Gülün adını değişsen de kokusu kalacaktır buda sıkıntılara sebep olacaktır usta bence bulunma pek aynı ortamlarda

0|0
    0|0
  • sevgi olduktan sonra haliyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...