Hızla çok fazla kalori yaktıran aktiviteler nelerdir?

Hızlı kalori yaktıran aktiviteler nelerdir? Bu aktiviteyi 30-45 dakika yapacagim arkadaşlar. Bu süre içinde en fazla kalori nasıl yakilabilir?

0|0
25|25

En İyi Erkek Görüşü

• yüzmek kesinlikle. vücuttaki tüm kasları çalışyırıyor. ama havuza veya denize gidipte öyle ortada bekleme ysni yüzceksin zorlayacaksın birazda beslenmeye dikkat et tamamdır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vucudu sasırtmak en etkılo yöntemdir mesela koşu bandı bunun ıcın yeterli olucaktır veya yürüyüş icin dısarı cıkabılırsın ilk 5 dakıka yüruüs yapıp 4 dakıka hızlı koş sonra 10 dakıka yürüyüş yapıp 5 dakıka koş. Bu yöntemle kalori verebilirsin. Begendıysen en iyi görüş secmeyi unutma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Saatte 10 km hızla koş.

0|0
    0|0
  • Elinde ağırlık ile squat yapmalısın beybi

1|0
    0|0
  • Evde TV falan izlerken, belini daireler cizerek 250 kez saga 250 kez sola cevir. Ayrica eline hafif bir dambil al ve yine sag ve sola olmak uzere asagi yukari egil kalk, belin incecik olur bir sure sonra.

0|0
    0|0
  • Ip atlamak

0|0
    0|0
  • Botcamp cardio diye youtube den arat. Fakat vücudunun bir miktar ön hazırlıkla ısınması ve esnemesi lazım. Botcampların haricinde seri ve kısa driplingler, ekstra ağırlıksız vücut ağırlığın ile yaptığın set ile değilde süreye dayalı hariketler. Çeşme suyu olmadan bolca su ve maden suyu (soda değil).

0|0
    0|0
  • masa veya masa seviyesinde sağlam olabilecek herhengi bir yerden ellerinle tutunarak normal parke üzerinde her iki ayağının altına iki parça kuru bez parçası al. ellerini bırakmadan sadece kalça ve dizlerini oynatarak ister iki ayağını birden ister ayrı ayrı ayakların yerden kesmeden kendine doğru çek. yapabilirsen 20 25 dk. seansların arasını fazla açmadan yap akşama kadar yerinden kalkamazsın. kolay gelsin...

0|0
    0|0
  • koşarak, tenis oynayarak

0|0
    0|0
  • Spor😀

0|0
    0|0
  • @voluptuous Müşteriler 2 oldu başkan

0|1
    0|0
  • s*çmak

0|1
    0|0
  • futbol maçı.)

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Koşu yap

0|0
    0|0
  • merdiven çıkmak

0|0
    0|0
  • seks yapmak?

0|0
    0|0
  • Seks den bahsediyorsun sen

1|0
    1|0
  • Bana ver bana lazim kalori 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Hızlı tempoda yürüyüp bolca terle :)

0|0
    0|0
  • youtubeda videolar var tavsıye derım

0|0
    0|0
  • dans etmek

0|0
    0|0
  • inan cok hizli 400 kalori yakabilirsin ama evli olman lazim 5 dakkada 400 kalori yani :))))

0|0
    0|0
  • seks :)

0|0
    1|0
  • günesin altında yürüyeceksin baska caren yok

0|0
    0|0
  • seks

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 24

• İp atlamak ve aerobik yapmak iyi kalori yaktırır :)

1|0
    0|0
  • İp atlayarak ve merdiven çıkarak.

1|1
    1|0
  • Oturduğun yerde ayak parmak uçlarını yere vur

0|0
    0|0
  • Koşmak gibisi yok , koş.

0|0
    0|0
  • Mal gibi yaptiuim sporlarda nefessiz kaldiklarimda 46 kalori yakiiorum 1km yurudugum de de ve inan bana yurumej cok daha kolay

0|0
    0|0
  • Ben bisiklet sürüyorum her gün baya bir kalori yakıyor ama kondisyon bisikleti.

0|0
    0|0
  • Aç uyumayı dene.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ip atla canım . Hem kalori yakarsın hem vucudun sıkılaşır

0|0
    0|0
  • dans tabiki

0|0
    0|0
  • zumba yap hem eglenceli hem bol kalori veriyorsun farketmeden

1|0
    0|0
  • basketbol ve yürüyüş, ama koşmak değil koşu kalçalar için bir etkinlik. Ben yaz boyunca bu sayede bütün fazlalarımdan kurtuldum canım :D :)

0|0
    0|0
  • hitt en cok yaktıran canım ya da oldugun yerde hızlı tempoda zıplar adım kosmak

0|0
    0|0
  • Acı biber 😄

0|0
    0|0
  • Yürümek.

0|0
    0|0
  • Squat yap bak 2dkya ne oluyo :)

0|0
    0|0
  • Koşarak tabi ki

0|0
    0|0
  • Oncelikle uyandığın gibi elma ye sonra plates e git

0|0
    0|0
  • Youtube da gencvefit yaz direkt cikiyo tam istedigin

0|0
    0|0
  • İp atlamanın saatte 600 kalori yaktığını duymuştum ne kadar doğru bilemem ama :)

0|0
    0|0
  • yüzmek

0|1
    0|0
  • Bende bir fotoğraf vardı ama bulamıyorum ya onu atardım yoksa

0|0
    0|0
  • İnsan hoşlandığı biriyle bir dakika boyunca opusurse 28 kalori veriyomus. 28x45=1260 kalori

0|0
    0|0
  • Kosu

0|0
    0|0
  • koşu yaktırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...