Fitness düşkünü olmak sorun mu?

Evet tam olarak da başlıktaki gibiyim her gün spor salonları basketbol sahası arasında gidip geliyorum ama kilo sorunundan falan değil zaten boyum 180 kilom 55 kasların erkeklere itici gelebileceğini söylüyorlar vücudum erkek gibi değil bacaklarım baya ince ama karın ve biraz kol kaslarım var ben kadın narin olmalıdır sözüne inanmıyorum açıkcası sizce itici mi bu durum?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• bence iyi sonuçta kadın da kendini korumak için bunlara sahip olmalıdır. Narin olması onu güçsüz yapar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kızların kaslı olmaları çok itici geliyor bana. tamam spor iyide abartısı iyi değil ve 180 boy ile 55 kilo gerçekten kaslı değil zayıfsın kurusun. senin en kötü 65 70 olman gerekir ki bir erkek olarak ben 184 boyla 80 kiloyum sen 65 70 olsan süper olurdun.

0|0
    0|0
  • Evet itici.
    Kadın dediğin zarif ince olur, kas olmaz.

0|0
    0|0
  • Fazla abartma kızda kas sevilmez pek.

0|0
    0|0
  • İlginç bir soru cidden hemcinslerim bu konudaki görüşlerini cidden merak ettim ben aşırı olmadığı sürece sorun etmem takviye alıp şişirilmediği sürece kaslar

0|0
    0|0
  • Masallah boyun iyiymis, fitness neden kotu olsun bende evde yapıyorum günlük süper hemde, program buldum

0|0
    0|0
  • Kendi yolunda devam et elaemi salla

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi

0|0
    0|0
  • itici falan değil onu çıkaran bizim 80 kiloluk türk kezoları

0|0
    0|0
  • Çok fazlasıyla kilolu olmana gerek yok

0|0
    0|0
  • spor yapan kızlar daha çekicidir

1|0
    0|0
  • Senin gibi kızı istemeyen olabilirmi saçmalama.

0|0
    0|0
  • değil la senın gibisi zor bu devirde seni klonlamak lazım

0|0
    0|0
  • yoo D:

0|0
    0|0
  • Kesinlikle iticideğil rahat ol

0|0
    0|0
  • İdealsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yo Hayır bence itici değil gayet güzel ilerliyosun devam et ama fazlada kas yapma ya, kas bayanda biraz itici duruyor. Bide spor demişken karete yapmayı öğren bayanlar için en önemli şey bence karete dövüş bilmek

0|0
    0|0
  • etrafındakilere göre değil kendi isteğine göre hareket et banada aynı şekilde söylüyolar bende senin gibiyim ama umursamıyorum ve mutluyum

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim bence karın kası felan gayette çekici. Ağırlık kaldırmak zaten en sevdiğim şey. Kendini güçlü hissetmek güzel. 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...