Trafikte kadın şoför belirleme teknikleri nelerdir nasıl anlarsınız?

boş bir yolda karşı şeritten gelirken arabayı senin şeridine kırıp, yavaş yavaş üstüne gelip, önünde durup park edebiliyorsa kadın şöfördür.

gerçi yan koltuktaki eleman iki elini açarak "napalım hocam kusura bakma" şeklinde baktı ve gülüştük de, olay geçişti.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• otobanda solda yavaş yavaş giden, inadına şerit değiştirmeyendir mesela

ters yönden girip, bir de karşısındakine bağırandır

park edicem diye trafiğin içine edendir

yoldan araba geliyor mu gelmiyor mu bakmadan kapı açandır

hepsi başıma geldi, çıkmasınlar trafiğe aga

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazıları var ama geneline kötü demeyin simdii :) Gecen sene araba kullanıyrm babam yanımda yanımızdan bi bayan sürücü geçti cok süratliydi... Babam bas bakalım kaçta gidiyo dedi ..Yol sakindi yemin ederim 150 dedim ama kadına yetişemedik.. Gayet güzel ve sakin bi şekilde hız yapıyodu kadın...

0|0
    0|0
  • Kadın şöförler kadar taş düşsün bi yerlerinize kafa mesela.. Her kadın aynı şekilde değerlendirilmez ama aaa..!

0|0
    0|1
  • katılıorm kadınlar kullanmayı bılmıyor hepsı ıcın degıl ama ne zaman ıcımden kufur etsem bakıoru m sofore genelde kadın cıkıyor guzell kullananlarıda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• he arkadaşım ya bu bayan sürücüler beni verem etdiler nasıl anlarım bilonmu bir yolda konvoy oluşmuşsa öndeki mutlaka bayandır orta şeritden giderler ışıklarda çok önce firen yaparlar dönüşleri dar yapıp sana çarparlar refleksleri zayıf olduğundan ani tehlike anında firen yapamazlar daha yüz adet sayarım

0|0
    0|0
  • sağa sinyal verip sola dönüyorsa

0|0
    0|0
  • Direksiyona sarılmalarına bayılıyorum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...