Trabzonspor'un Marko Marin transferini nasıl buluyorsunuz?

Bence Trabzonspor için gayet yerinde bir transfer sevdiğim de bir oyuncu siz ne düşünüyorsunuz bu transfer hakkında?

0|0
10|30

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ndoye
    Dzsudzak
    Marin

Üçü de Beşiktaşın anlaşıp vazgeçtiği oyuncular. Üçü de iyi işler yapar.
    Marin yıllardır beklenen patlamayi yapmalı artık

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 29

• Trabzonspor bu sene siyahi oyunculara yatırım yaptı hemen hemen aldığı oyuncular da kalitesini az çok belli eden oyuncular. Mbia, Cavanda oldukça iyi işler başarıyorlar. Ndoye'nin o kadar iyi olacağını düşünmüyorum, ama top saklama ve vücut, denge konusunda iyi bir oyuncu. Marko Marin uzun yıllardır patlama yapması beklenen, genç bir oyuncu, ama dahah o patlamayı gösteremedi. Nedense kendisini severim, inşallah bu sene o patlamayı yapar. Beşiktaş'ım şampiyon olsun Trabzonspor da 2. olsun isterim bir Karadenizli olarak :)

0|1
    0|0
  • Trabzonda böyle taraftar olduktan sonra bu takimdan cacik olmaz :)
    Marko marin güzel oyuncu iş yapar.

0|1
    0|0
  • bence marin trabzon kanatlarında iyi iş görür
    güzel transfer

0|1
    0|0
  • bence iyi bir transfer değil.

0|1
    0|0
  • Gayet basarili

0|1
    0|0
  • İnşallah başarılır olur..

0|1
    0|0
  • Başarılı tabisi

0|1
    0|0
  • Umarım diğer takımlarda olduğu gibi trabzonda patlamaz iyi işler yapar bu sene geçen senelere oranla iyi bir kadro kuruldu o da bu kadroya destek verirse hiç hesapta olmayan trabzon bile kendini bir anda şampiyonluk potasında bulabilir

0|1
    0|0
  • ülkeye ve takıma katkı her takım için yıldız transfer etmek, başka takım taraftarı içinde neşeli bir durumdur. (Beşiktaşlıyım)

0|1
    0|0
  • Kötü buluyorum.

0|1
    0|0
  • İyi transfer 👍

0|1
    0|0
  • Iyi oyuncu. Umarim faydali olur

0|1
    0|0
  • N'doye kadar etkili bir transfer degil bence Yusuf Erdogan adina uzuldum o cocugu harciyacaklar

0|1
    0|0
  • bir türlü patlama yapamamış bir oyuncu. umarım Trabzonda tavan yapar performansı

0|1
    0|0
  • Güzel transfer daha önce oynadığı mehmet ekici embia ile bir uyum yakalarsa ve motivasyonu yüksek olursa seyir zevki çok güzel bir takım olur TS ;)

0|1
    0|0
  • beşiktaş alaydı keşke bence cok iyi transfer

0|1
    0|0
  • Kimmiş bu adam?

0|1
    0|0
  • çok sağlam transfer. ama umarım yusufu kesmez hoca.

0|1
    0|0
  • Dikine gidebilen futbolcu eksigi vardi ts de onu da aldik kadro cok iyi bakalim bu seneden umitliyiz

0|1
    0|0
  • Trabzonspor artık Türk oynatan yabancı takıma döndü. Favori kadroyu yayınlıyorlar 2-3 tane Türk yer alıyor. Millet maç için bilet parası versin. Wlin gavuru gelsin o paraya konsun. Sporu kendileri yapsın parasını biz verelim. Yok yaaa..
    Trabzonsporluyum ve Trabzonsporun yabancı futbolcu almasından rahatsızlık duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Helal olsun karadeniz fırtınasına

0|1
    0|0
  • iyi buluyorum

0|1
    0|0
  • İş yapacak toprağım bu sene korkulu rüyayız inşallah

0|1
    0|0
  • Çöp geçen sene kodumun takımlarından birine kiralanıp 8 maça çıkmış puhahah

0|0
    0|1
  • ilginç buluyorum

0|0
    0|0
  • Marka marin kendine yazık etmiş diyorum

0|1
    0|0
  • sağ kanada can verir

0|1
    0|0
  • bu paralar trabzonsopara nereden geliyor?

0|1
    0|0
  • Iyide oldu cokta iyide guzelde oldu taaam mi

0|1
    0|0
Yükleniyor...