Diziydi, gerçek oldu?

Aşağı yukarı hepimiz Adını Feriha Koydum dizisini, Emir ve Feriha karakterlerini ve dizide geçen olayı biliriz... Geçen yıl diziyi hiç kaçırmadan izlerken arada bir durup düşünürdüm Emir'in yerinde olsam ne yapardım nasıl davranırdım ne hissederdim diye... vee şu an Emir'in başına gelen küçük farklılıklarla başıma geldi.. Sevgilim dediğim adımın ismi, kendisine çizdiği imaj, ailesi, yaşadıkları, anlattıkları, vs. her şey yalanmış... bunu yaparken amacı neydi bilmiyorum ama tüm bunları ayrıldıktan sonra öğrendim.. hayatta böyle insanlar da gerçekten varmış! gülüyüm mü ağlayım mı bilemedim.. peki siz olsaydınız, ne hissederdeniz, ne yapardınız, nasıl davranırdınız?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendi yazdığı hayatı oynuyor işte.

Hayallerin içinde yaşıyor...

"Gerçekler mi daha önemli senin için aşk mı?"

Bu sorunun cevabı ne yapacağının da cevabıdır işte.

1|0
    0|0
    • insan neden kendine yalan yanlış yeni bir hayat yazar, hayallerin içinde yaşar? ben en başta bunu merak ediyorum.

bendeki aşk sevgi sandığım şey, gerçeklerle birlikte tamamen bitti..

• haklısın.. hayatımdan çıkardım onu, daha doğrusu bu kadar yalanla devam etmeyi bir yeri yemediği ve aynı zamanda da açıklama yapamayacağı için sevdiği, istediği halde tamamen kaybetmeyi göze alıp bahaneler uydurdu ve kendisi çekildi.. kendi sonunu kendi hazırladı!

• Kendi tercihi,bu durumu fazla düşünme,takılma.

Erkekler Ne Diyor 4

• bence üzülme insanlara artık kolay güvenmeyeceğini artık belirli testlerle onlara güveneceğini anladın.. yani yanlış yaparak tecrüben oldu o tecrübe ile doğru karar vereceksin. Herkes kendine yakışanı yapar kişiliksiz biri için değmez yazmaya konuşmaya artık sana gerçek değer verenleri seni gerçek sevenlere şans ver ve değer ver..

1|0
    0|0
    • gerçek değer vereni gerçek seveni anlamak çok zor artık.yada ben anlayamıyorum.. insanlar öyle güzel rol yapıyorlar ki..

• maalesef benim en büyük hatam; en başta yapmam gerekeni, en son yapmak..

• hayır senin hatan değil herkesin hatası bakıyoruz olmaz diyoruz imkansız diyoruz ilerisini göremiyoruz ve şunu diyoruz ben düzeltirim ben severim onu çok değer veririm başarırım diyoruz biz yaklaştıkça değer verdikçe daha çok kaybediyoruz :(

• iyi bir oyuncuymuş ne diyimm

0|0
    0|0
    • yok, çok açık verdi aslında ama ben yok daha neler dedim kendime her defasında (kocaman adam işi gücü yok bunlarla mı uğraşıcak diye düşündüm ve her şüphemde kendime kızdım) ve dürüst olduğuna inanmak istedim sanırım..

• e yuh be kardesım bende ne anlatıyo dıyorum bos ıslerle ugrasma bence hayata don ama gercek hayata

0|0
    0|0
  • oyunculardan uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ınsanoglu bu boyle erkeklerden nefret edırorum

1|0
    0|0
    • bunu genelde evli erkeklerin yaptığını biliyorum.. bu salak evli de değil.. :/

• ellerine ne geçiyor bunu yapınca? ortaya çıkmıyor mı eninde sonunda?

• cıkıyor tabıkı ama nedense kendılerını oldugundan farklı gostermek aamacları belkı oyle kabul edılceklerını dusunmeden soyluyorlar yalan

Yükleniyor...