Rüyanızda gördügünüz karşı cinse aşık olduğunuz oldu mu?

Evet arkadaşlar canlılar neredeyse her gün sayısız rüyalar görürler.

Fakat bunların sadece uyanmaya yakın olanları hafıza kayıt eder. İnsanlarda da tam rüyanın güzel yerinde uyandırdın gibi bir izlenim çıkar ortaya ve tekrar uyumaya çalışılınır o rüyadaki muazzam insanı bir kere daha görebilmek için.

Sizde hiç rüyadaki insandan çok etkilendiğiniz, ona tutulduğunuz, şuanda yanımda olması için neleri vermem ki dediğiniz biri oldu mu ?

0|0
17|25

En İyi Kız Görüşü

• yeni tanıştığım birisiyle 1 ay msn aracılığıyla nerdeyse her gün sohbet etmiştim ayrı şehirlerde yaşadığımızdan dolayı. çocuğu engelledim, bir hafta sonra rüyamda gördüm ve nolduysa orda oldu. aşık oldum, engeli kaldırdım ve ilişkimiz 3 senedir sürüyor, son 1 senedir de onun soyismini taşıyorum :)

3|0
    0|0
    • ENGELİ DEMEKKİ KISMETİNİZE KOYACAKMIŞINIZ :)) BİR ÖMÜR MUTLU OLUN ...

• bilinçaltı nesil devamına uygun gördüğü aday için duruma el atmış demek

• Yorum için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 16

• tabiki olur ve çok güzel bi duygu ayrıca rüyamızda gördüğümüz yüzler asla hayalimizde veya bilinçaltımızda tasarladığımız yüzler değillerdir çünkü insan beyninin görmediği bi yüzü yaratması imkansızdır. yani gün içinde karşılaşıp görüp bilinçaltına atılan kişiler bunlar aslında

1|1
    0|0
  • Bkz. Açık Mektup... link

1|0
    0|0
    • Alakasız cevap.

• O kişiyi tanımıyordum bile rüyamda gördüğümde... Sonrası yazıyor zaten... Ve bence gayet alakalı... Şikayet edecekseniz buyurun edin...

• Kusura bakmayın mobilden girdiğim için görememişim attığınız linki.

• ben ruyalardan cok etkılenırım uzun surede etkısınden cıkamam ama asık oldugum olmadı

1|0
    0|0
  • gerçek hayatta sinir olduğum ve yüzüne bakmayacağım birisini görmüştüm rüyamda ve sevdim, rüyanın etkisiyle okulda ona bakıp sırıtıyordum o da ne bakıyorsun mal demezmi! kendi içimden küfür ettm o tipsize.

1|0
    0|1
  • Benim kadar rüyalarından etkilenen biri yoktur heralde kötü bi rüya görsem kac gün etkisinde kalıyorum ki cok rüya gören biriyim. Mesela rüyamda okuldan birini görüyorum sürekli aklımda yokken asık olacağım nerdeyse 7 8 kere gördüm artık fikirlerim felan değişmeye basladı :D

1|0
    0|0
  • insanlar rüyalarında gördüğü her insanı mutlaka görmüştr yolda sokakta yada herhangı bır mekanda

1|0
    0|0
    • evet ya hep gördüğüm insanlar giriyor rüyama mesela senin profil resmini gördüm belki seni bile görürüm. garip bişey.

• bilinçaltına fazla işliyor demekki insanların profıllri

• Yorum için teşekkürler.

• evet hep gelir basıma uzun süre de o kişiyi düşünürüm.

1|0
    0|0
  • canım insan gördüğü rüyanın bazen çok etkisinde kalıyo gün boyu aklında rüyası oluyo bi zaman sonra saplantı haline geliyo bu doğreldiu benmde başıma geldi

1|0
    0|0
  • rüyamda yalını görmüştüm elimden tutuyodu gözlerime falan bakıyodu baya etkisinde kaldıydım geçti Allah'tan

1|0
    0|0
  • gerçektede tanıyıp hafif hoşlandığın tiplerde oluyor o :))

1|0
    0|1
  • Hayir.Zaten cok zor ruya goruyorum, isim ruyada ki karsi cinse kaldiysa ohho.

1|0
    1|0
  • bana bi kere olmuştu :DD

0|0
    0|0
  • ben neden aşık olamıyorum ya rüyamda bile :S

0|0
    0|0
  • Ben okuldn bi çocuğu gördümm yatmadan öncde aklmdaydı zaten rüyamdada gördm ama gel gör ki çocuk sadece bna gözünün ucuyla bkıyo bi kere konuştuk ama bilmiyorum :D Geçende aklımda yoktu yatarken gene grdi rüyama:)

1|0
    0|0
  • ben şu an sevdigim kisiyi rüyalarima borcluyum :) hep rüyamda görüyordum onun sicakligini his ediyodum her gördügümde rüyamda mutlu oluyodum ve şu an onu gercek hayatada seviyorum :)

1|1
    0|0
  • hafızanda olmayan birini rüyanda göremessin onun için belki rüyalar yüzünden birine aşık oluruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• bi ara ayrıldığım bi kız seriye bağlamıştı iki günde bir aynı rüya ile uyanıyodum sonra okuttum falan artık görmedim görmüyorum :)

1|0
    0|0
  • bundan 4-5 yıl önce 16 yaşlarında bir kız görmüştüm.Tarif edilemez bir güzelliği ve kutsal bir duruşu vardı.Melekten bile öte görünmüştü bana.Uzakta bir nehrin öte tarafından kovayla su alıyordu.Seslenmek istedim sesim çıkmadı.Bir ara suyu kovaya doldurduktan sonra kalkarken göz göze geldik.Parlayan yemyeşil gözleri vardı.Gerisi yok rüyanın.En etkilendiğim rüyamdı.Bir olay yoktu ama o durum muhteşemdi.

1|0
    0|0
  • Çöyle cevap vermek istiyorum. Rüyalarda gördüğümüz yansımalar yani kişiler gerçek hayattaki obje ve nesnelerin yansıması olduğunu söyleyen bilimsel açıklamalara dayanarak zaten o kişi daha önce bir yerlerde görmüş fakat önemsememiş veya o an başka bir işle meşgul olmuşsunuzdur ve rüyada zihin boşalınca tabi kaçırdığının farkına varıyorsun yakışıklı çocuğu:)

1|0
    0|0
  • 13-14 yaşlarındayken rüyamda sarı saçlı, beyaz bir elbise giyen 11-12 yaşlarında bir kız çocuğu görmüştüm. Uyandığımda gerçekten duygularımı anlatamam belki 1 hafta o rüyayı düşünmüştüm. Yaşım 19 oldu halen unutmadım o rüyayı. Ayrıca, o kızı gerçek hayatımda görmediğime eminim.

1|0
    0|0
  • yip. o cinsle ertesi gün tanıştım dilim tutuldu. numarasını alamacım resmen heyecandan. neyse bi daha gördüğümde artık :)

1|0
    0|0
  • Rüyaların bir çoğu uyandıktan 10 dakika sonra unutulur ( %90'ı ) ben hiç rüyamda karşı cins yüzünü hatırlamam hatırlayan çoğunlukta mıdır bunu düşünmek gerek

1|0
    0|0
  • evet oldum :) her gece o kızı görebilmek için erken uyudum gerçekten 1 ay onu düşündüm:) sarışın tatlı bişeydi :)

1|0
    0|0
  • evet rüyamda gördüğüm birisine aşık oldum tutuldum hatta aklımdan çıkartamadım ama rüyamda gördüğüm insan hatta çok nadir olarak gördüğüm insan olarak belirtmek isterim... :/ tuhaf bir duygu kesinlikle

1|0
    0|0
  • 10 yaşındayken evet anasınıfından bi kızı gömüştüm birlikte sirkte çalışıyorduk oda hayvan tebiyecisiydi hatta :) ama kızı birdaha hiç göremedim

1|0
    0|0
  • Rüyalar senin bilinç altının bir parçası olduğu için o kişiyi mutlaka görmüş ve onun hakkında 'ne hoş biri' falan demiş olman gerek ki rüyana girmiş :)

1|0
    0|0
  • evet hiç gömediğim bir bayanla ilişkiye giriyordum rüyamda ama o yönü ilgilendirmiyor kendisi çok güzeldi gerçek hayatta tanımak isterdim onu..

1|0
    0|0
  • "Gerçek hayatta aşık olamayan ben Rüyamda Asla..."

1|0
    0|0
  • evet cıkıyoruz hatta rüyalarda buluşuyoruz.. bu aralar aramız acık o ayrı

1|0
    0|0
  • valla kardeş bunu birkere yaşadım üst üste rüyamda bir kızı gördüm onunla beaberdim ve inan her gece dua eder olmuşdum birkez daha görim diye ama birdaha göremedim ..

0|0
    0|0
  • ben hergün görüyorum hepte aşık oluyorum :))

1|0
    0|0
  • aşık oldum ama şuanda yüzünü hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Soru başlığınla bana kısa film senaryosu yazdırdın :)

1|0
    0|0
  • Bilinç altıma yerleşecek biri çıkmadı

1|0
    0|0
  • rüya ne kelime hayallerimde bile aşık oluyorummm...:)

1|0
    0|0
  • olmadı walla ne bilim yahu :)

1|0
    0|0
  • Adriana Lima görüyorum onu nasıl yapalım :D

1|0
    0|0
  • Olmaz mı oldu tabi :)

1|0
    0|0
  • seviştiğimigörmüşem olmuştur. aşk=sex