İddia için parayla maç satanlar?

Merhaba arkadaşlar, çevrenizde illa ki duymuş ya da facebook, twitter gibi yerlerde görmüşsünüzdür. 100 liraya 150 liraya 3-4 maç satıp yüksek oranlı bol kazançlı maçlar vaadedilir. İnandırıcılık olsun diye kuponlar paylaşılır hatta abartılır videolar paylaşılır. Kimi videoda der ki "Abi senden Allah razı olsun sayeden 20bin lira kazandım." Kimisi der ki, "Abla teşekkür ederim kredi borcumu kapattım." İnsanlar da bunları görerek, izleyerek kişilerle iletişime geçerler ve verilen hesap numaralarına 100-150 lira gibi rakam yatırırlar. Kimisi 3-4 maç verir birkaç saat sonra engeli basar, kimisi parayı hesabında görür görmez engeli basar.

Şunu unutmayın arkadaşlar, bu olayın gerçeklik payı yoktur. Maç satıp zenginlik vaadeden insanlar salak mı da 100-150 liraya maç satıyor. Satacağı maçlara kendi bassın parasını, ya da bütün sülalesine oynatsın kısa zamanda trilyoner olsun. Bu ne saçmalık.

Rica ediyorum bu gibi şeylere bel bağlamayın, dolandırılmayın, paranızdan olmayın. İddia oynamayı biliyorsanız, maçları takip ediyorsanız kendiniz oynayın.

Saygılarımla.


0|0
24

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...