Süper ligin ikinci yarısına kim damga vurur?

Hangi futbolcu, ya da teknik direktör ikinci yarıdaki performansıyla lige damga vurur sizce?Kimden beklentileriniz büyük?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yılmaz Vural tabi ki :)

İkinci yarıda Beşiktaş Fernandes'e, G.Saray Selçuk'a(gelirse Snejder), F.Bahçe Aykut Kocamana bağlı.Ligin kaderini bu iç isimden biri belirler.Antalyaspor geride kalır diye tahmin ediyorum.

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Takım Olarak ; Beşiktaş ve Galatasaray

Teknik Drektör ; Samet aybaba o kadroyla cok iyi iş cıkardı tabrik etmek lazım

Fatih hocamızda çok iyiydi inş. Şampiyonlar ligininde Süper liginde tozunu attırcaz..

Oyuncu ; (Ronado3488 in dediği gibi ) Fernandes ve Selcuk ...

0|2
    0|0
  • galatasarayımız damga vurur :) tabıkı fatıh hocamız ve burak yılmaz umut bulut

1|0
    0|0
  • Teknik direktör olarak takımı çok iyi ayakta tutabildiği için samet aybaba olabilir diyorum .Futbolcu olarak transfer gerçekleşirse sneijer değil se burak ya da selçuk lige damga vurur .Galatasaraydan Ş.L nde beklentilerim büyük umarım en iyi şekilde tamamlarız..

0|0
    0|0
  • messi damga vurur

0|1
    1|0
  • lgi bilmem ama şampiyonlar ligine gs damga vuracak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fatih Terim ve tüm Galatasaraylı futbolcular ikinci yarıya damgasını vurur

3|3
    0|0
  • Wesley Sneijder damga vuracak Selçukta Sneijderin gelişiyle performansını arttıracaktır

0|1
    0|0
  • Galatasaraydan beklentim büyük. Beşiktaş aynı performansı gösteremez sanıyorum devam ederse tebrik ederim cidden. Fenerbahçe ilk maçlara bağlı ama her türlü puan kaybında çok isim konuşulacak başkanından tut oyuncusuna hocasına kadar... Buda dengeleri bozar olumsuz yönde etkiler takımı...

Galatasaray gündemde olan isimleri takıma kazandırırsa çok can yakar...

1|0
    0|0
  • mehmet özdilek'in senesi olabilir.

0|0
    0|0
  • bienveniu vuracak damgasını en az 15 gol atar

0|0
    0|0
  • şınayder vuru damgasını:)

1|1
    0|0
  • Özellikle şu,bu diyemem bir bütün olarak Beşiktaşım damga vurur inşallah bu seneye.Şifo da devam ederse bu performansla sevinirim...

0|0
    0|0
  • lige kötü performansıyla KOCAMAN bi damga vuracak birini tanıyorum

0|0
    0|0
  • bülend başgaaannnn

1|0
    0|0
    • senin profil resim çok egzantirik her gördüğümde gülüyorum

• iyi yaptımışsın en iyi profil resmi yarışması olsa tartışmasız 1 numara sen olurdun baktıkça gülüyorum abi yaaa hahahahahahah=))))))) eyvallah saygılar

• heheh eyw. bacım

• Teknik direktör olarak Yılmaz vural diyorum oyuncu olarak da oynarsa stoch diyorum.

0|0
    0|0
  • Akhisar belediye :)

0|0
    0|0
  • milos krasic

0|0
    0|0
Yükleniyor...