Yasal hakkı savunmak faşistlik mi?

Bir arkadaşla sinemaya gittim sinemanın başlamısına 10 dakika vardı sonra yanımıza 45 yaşlarında biri oturdu ve sigara içmeye başladı bende rahatsız oldum dedimki burası kapalı alan burda sigara içilmesi yasak adam sinirlendi yok sen faşistce davranıyorsun senin gibilerle aynı dünyada yaşamak istemiyorum adam resmen hem suclu hem güçlü ben yasal hakkımı savunuyorum bunun faşizlikle ne alakası var diye sert bir şekilde söyledim kavga etsek belkide ben haksız olacagım baktım rahatını hiç bozmadan oturmaya devam ediyor cektim gittim yanından yanımdaki arkadaşımda bir taraftan beni sakinleştiriyor bir taraftan hem güçlü- hem suçlu işte böyle oluyor diyordu bende neyse herhalde faşistligin ne demek oldugunu bilmiyor dedim daha sonradan ögrendim o adam sinema salonunun sahibinin yakın arkadaşıymış sizin başınıza böyle bir durum gelse ne yapardınız

Güncellemeler:
sinemnın gafesinde oldu bu olay

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• adam sigaradan önce başka şeyler içmiş aga kafası yerinde değil saçmalamış :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Faşistlik kendi gibi olmayan her seyi dislamaktir. Anlamini biliyor yani..

Yaptigina gelince 184 u arayip ihbar edebilirdin. Bu kadar basit. Isterse padisahin oglu olsun..

0|0
    0|0
  • o adam muhtemelen okan bayülgen'i izlemiş onun ardından sana böyle bir savunma yapıyor.. gerçi haklısın bu ülkede hakkını aramak genelde kişiyi suçlu duruma düşürüyor

0|0
    0|0
  • En sinir olduğum seydir bu.Alısveris merkezi içinde değilmi bu sinema? keske avm yetkililerine söyleseydin adamı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Boyle adamlari olduresim geliyor. Sigaradan nefret ediyorum ben de cok uyariyorum kavga ediyorum senin gibi. Sonuna kadar haklisin arasaydin zabitayi gelip ceza yazarlardi ne guzel sen de filmini izlerdin,

0|0
    0|0
  • Döveydin kansızı

0|0
    0|0
  • vallah artik TURKUM demekt bile fasistlik oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...