Galatasaray maçını izleyen?

Maçı izleyip şike olduğunu düşünen oldu mu? Osmanlı neredeyse hiç top oynamadı karşı yarı sahaya 5 6 kere geçme fırsatı buldu ve 2 sini gol ile bitirdi. Galatasaray oyuncuları sizce %100 gollük pozisyonlarda neden başarılı olamadı? Şike olduğunu düşünüyorsanız nasıl düzelecek bu iş?

• Ne şikesi hak edip aldılar.
    A seç
  • Bariz şike var hak etmeden aldılar.
    B seç
  • Tarafsızım izlemedim.
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada Burak Yılmaz'ın ofsayt olmayan ama ofsayt verilen pozisyonunu göz önüne almanızıda isterim oylarken.

0|0
512

En İyi Kız Görüşü

• Buyuk takimlar kucuk takimlari basit mi goruyor ne? Salliyorlar oyunu. Sonra yeniliyorlar xd. Adi guzel takimin. Sirf adi osmanli diye yenmesine sevindim

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar almadı, Hamza Hamzaoğlu elleriyle verdi maçı. Şike mi sorusunu ciddiye almadım.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Aksam arsenal liverpool maçını izledim 3 top falan direkden döndü %100 lük pozisyonla alakası yok bu işlerin :) büyük takım olabilirsin ama rakini küçümsemeyeceksin

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ayikken mi sordun

0|0
    0|0
  • hamzanın hataları

0|0
    0|0
  • Fanatik galatasaraylıyım. Iyi bir Osmanlı tokadı yedik. Iyi oldu, umarım yönetim uyanır artık. Saygılar 😌

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Osmanlı tokadinin şikesi olmaz gs berbat ve muslera kotuyken sonuç kaçınılmaz olur

0|0
    0|0
  • Bu Sene Onları Kimse Kurtaramayacak..

0|0
    0|0
  • osmanlispor neyin sikesini yapacak maci almak icin catircatir maci kazandi klasik vur bekle yat taktiği

0|1
    0|0
  • Tecavüz ettiler l*n daha ne şikesi dünde ikinci yarı rize fenerimin kalesine şut çekemedi kjaer kendi kalesine attı 1-1 oldu puan kaybettik o zaman kjaerde şike yaptı demi? Geçin bunları ^^

0|0
    0|0
  • Bence galatasaray maçı sattı. dediki iki bir olacak. adamlar ne üç için uğraştı nede galatasaray 2 için, maçı sattı aga sonra aldığı parayıda iddiaya yatırıp ilk yarı 0 ikinci yarı 2 oynadılar.

0|0
    0|0
  • Ne şikesi hak edip aldılar.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'lı olarak söylüyorum alakası yok şikeyle felan.

0|0
    0|0
  • Şike değil futbolun adaletidir bu atamayana atarlar

0|0
    0|0
  • ne şikesi ya.. b. k gibi top oynadık.. hamza hoca süper adam ama çok yanlış kadro çıkarmış. futbolcularda formsuz olunca yenildik.

0|0
    0|0
    • Orası kesin umut yerine burağı çıkarması ayrı bir skandal zaten

• Muslera 2 maçtır saçma goller yiyor altında bir şey yatıyor mu bilmiyorum.

• bende anlamadım. kafası karıştı dicem ama teklifte gelmedi ona diye biliyorum. acaba bu sene kesin giderim gözüyle bakıyodu da ona mı kafası bozuldu acaba.. neticede real de manchester da falan oynamak istemesi doğal

• İzlemedim ama şike olması mümkün değil.

0|0
    0|0
  • ben de ızledım evde osmanlı kalecısı bahıs kuponumun ııne ettı. bırde galatasaraya forvet sart

0|0
    0|0
Yükleniyor...