Osmanlıspor futbol takımı?

Gökçeğin futbol takımını nasıl buluyorsunuz özellikle beyler :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben osmanlısporluyum fanatigim ayrıca. d

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• savunması iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Klasik süper lige yeni çıkmış Anadolu takımı."4-4-1-1","hızlı kontratak","Mustafa Reşit Akçay" üçlemesiyle oluşturulmuş bir takım. Aslında bu tarz takımlarda,2 tane kenar ortada oynayan çok hızlı ve dribbling yapabilen oyuncular ve ileri uca da pivot santrafor bırakılır, geri kalanı ise alan savunması ve alan daraltması uygular. Ancak, bu takımda ne hızlı kenar oyuncuları var ne de pivot santrafor. Tamamen defansın arkasına atılacak paslarla iş yapabilir. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi kendinden düşük profilli takımlara karşı agresif hücum oynayan takımlara iş yapabilir bu takım. Gördüğüm kadarıyla, Erdal Kılıçarslan ve Musa Çağıran bu takımın box-to-box playmakerları. İlerideki oyuncunun ise hiçbir önemi yok, bu saydığım iki oyuncunun pasları işi bitirir.

Savunma yönüne gelince ise, stoperleri bu lige uygun düzeyde değiller. Kalecileri iyiydi.

Takımı hiçbirimiz daha henüz çok iyi tanımıyoruz. Gelecek haftalarda takım uyumu maksimum düzeye çıktığı zaman daha sağlıklı yorum yapabiliriz. Yine de, Osmanlıspor umut vaadeden bir takım.

0|0
    0|0
  • Yeni hükümet kurulunca Ankaragücü gibi 2. liglerde sürünecek. Kasımpaşa ve Kayseri gibi siyasi takım o da. Türkiye'de olmaktan iğreniyorum.

0|2
    1|1
    • Ben iğrenmiyorum vatanımdan.

• Mehter takımı ve serdar deliktaş iyi siyasi yönü kötü

0|0
    0|0
  • Takımın torpilli olmasına gıcığım ama ismi felan çok güzel :D

0|0
    0|0
    • biraz destek lazım olsun o kadar :)

• bilemem oğlunun ismini vermiş torpil mi yapmayacak :D

• Yapsın bakalım.. Bize dünya futboluna rezil olmaya devam edelim 😂

• Ben beğendim böyle giderse SüperLigde kalıcı olacaklar :)
    Ayrıca şuna değinelim devletten torpilli diyenler.
    Ya zamanında 3 büyükler devlet torpili almadı mı hatta Ts'yide ekle.
    Geçen sezon şampiyon olmadan önce galatasaray, RTE'nin sarayına gidip de borçları için erteleme konusunda RTE'den yardım istemedi mi? Fenerbahçe RTE aracılığı ile devletten sponsorluk almadı mı? Galatasaray devletin kuruluşu tarafından yapılan stadda oynamıyor mu?
    Madem Osmanlıspor sizin değiminizle devlet destekli oluyor eleştirenler. Bu takımın değeri niye 35,70 milyon € ? Bunu açıklayın niye Fenerbahçe gibi 150 küsür milyon € luk kadro değeri yok? Hatta durun transferlerine bakalım.
    www.transfermarkt.com.tr/.../2944
    Buyrun bakın adamların 1.5 milyon € olan bir transfer harcaması dahi yok.
    Bu sezon 630 bin € luk transfer yapmışlar.
    Geçen sezon 582 bin € luk transfer yapmışlar.

Eee ne var bunda şimdi? Söyleyin bakalım bunda devlet desteği nerede? Madem bu takımda devlet desteği var bu takıma dünya yıldızları gelirdi parayla değil mi sonuçta? Parayı verirsin İbra'yıda alırsın, Nasri'yide alırsın Yaya Toure'yide alırsın.
    Ayrıca o değilde atatürk döneminde Fenerbahçe'ye o dönemin eski parasıyla 500 bin lira yardım yapan o değil mi? O dönemler 500 bin lira epey yüksek bir meblağdır ayrıca tek bu 500 bin ile kalmadı o yardımlar. atatürkün takımı zaten fenerbahçe değil mi? atatürk döneminde fenerbahçe kollanmadı mı?

Kısaca bu takım ligde kalıcı olacak o kadar eminim ve umarım şampiyon olurlar şampiyonluklar yaşarlarda kasalarını doldurup daha kaliteli oyuncular alırlar. Ayrıca Antalyaspor'u da destekliyorum, Kasımpaşa'yıda çünkü ligimizde rekabet yok. Bursa sürpriz bir şekilde 2010 da şampiyon oldu. Trabzon en son 1981 de mi ne şampiyon oldu. Bunlar harici zaten 3 takım arasında dönüyor BJK en son 2009 da mı neydi galiba şampiyon olduğu yıl daha öncede olabilir sonrası 2 takım arasında dönüyor yarış bu mu şimdi rekabet? Umarım bu sene Antalya, Kasımpaşa ve Osmanlı'dan biri şampiyon olur.

0|0
    0|0
    • Ben ligimde rekabet görmek istiyorum 2-3 takımın yarışını görmek değil zaten ne hikmetse en zengin 3 takım İstanbul takımı !

• Şu torpilli takımımı diyosun

0|0
    0|1
  • defolup gitsinler ligten.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...