Birinin sizi yıllardır sevdiğini öğreniyorsunuz. Ne düşünürsünüz yada ne yaparsınız?

Bu kişinin sizi sevdiğini başlarda biliyodunuz ama zamanla unuttuğunu sandınız ve sizi öyle sevmiş ki kimseyle çıkmamış ve hiçbir erkek/kıza bile bakmamış. Bu durumda ne yaparsınız? İstediğiniz gibi cevaplayabilirsiniz.

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba

bu soruya tarafsız yanıt veremiyorum çünkü ben birini bekledim :( tarif ettiğin kişiye uyuyorum ne yazıkki :)

1|0
    0|0
    • hala bekliyo musun? Bide helal sana böyle masumca birini sevip bekliyenleri takdir ediyorum.

• bilmiyorum artık çok uzun zaman bekledim zaman geçiyor yıllar geçiyor yaşlanıyoruz artık

Erkekler Ne Diyor 11

• o anki duruma bağlı. eğer bir ilişkim varsa pek ilgilenmem ama ilişkim yoksa ve bende istekliysem bir ışık yakarım :)

1|0
    0|0
  • bu zaman zarfında sen ne yaptın bı de sırf senıs evıyor dıye bırıyle beraber olmak normal mı? ama olmayı tercıh edıyorsan da cok fazla macera yasamıs oldugunu dusunuyrm dınlenmek ıcınde bu adamı secebılırsın bu dogru degıl

1|0
    0|0
    • aslında ben sizin fikirlerinizi soruyorum siz napardınız? Cocukla hc görüsmedm nerden haberm olsun ondan bilmiydum

• evet çok haklısın

• o zaman sakın o kotulugu yapma gunaha gırme

• Kararı duygularına göre vermen gerekir adam cok vefalı hayırlı sadık bi adam olabilir. Ama bu durum bişeyi değiştirmez yada değiştirmemeli bence

1|0
    0|0
  • kendi duygularını yokla öncelikle

1|0
    0|0
  • Eğer geçmişi temiz bir kızsa ilki olacaksam yanaşırım ve sevgisine karşılık veririm

1|0
    0|0
  • bilmem kiz guzelse ilgilenirim herhalde :D

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapamam uzun süreli bir ilişkim var zaten

1|0
    0|0
  • ne kadarda körmüşüm derim kendime :)

1|0
    0|0
  • bos isler bunlar gercek hayata bakmak lazim

1|0
    0|0
  • Neden gelip söylememiş bunca zaman. Buz gibi soğurum o kızdan. Ayrıca; "...sizi öyle sevmiş ki kimseyle çıkmamış ve hiçbir erkek/kıza bile bakmamış" bu kısım çok komik olmuş :))))99

0|0
    1|0
  • eğer bu zaana kadar farketmediysem demek ki ben istemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Biraz bir çok kişinin dediği gibi o andaki ilişki durumum önemli.Sevdiğim bir insan varsa hayatımda onu bırakmak bana yakışmaz ama bende bir ilişki içinde değilsem belki o bir şans verebilirdim.Eğer bir ilişkim yoksa ve bunu öğrendiysem ilk reaksyonum sanıyorumki utanırdım.Bazen sevgi, şevkat beni utandırıyor ve kendimi sorgulardım.Neden onun sevgisini yıllardır görmediğime şaşardım.Biraz kendimde suçta arardım.Kör olduğum için.Onu tanımak isterdim .

1|0
    0|0
  • sevıyosam ısterım sevmıyosam ıstemem hersey sende

1|0
    0|0
  • Salak olduğunu düşünürüm.

Çünkü bu kadar sene ben sevgisiz o sevgisiz ne kadar mantıklı?

1|0
    0|0
  • Yoluma bakarım.

1|0
    0|0
  • safın bayrakla kosanıymıs.ne zoru vardı da bekledi ki o kadar..

1|0
    0|0
    • belki çekingendir yada söylemek istedi ama sen fırsat vermedin =)

• fırsat yaratılırmı ? tutup kolunda sürekye sürekyemi bi yere götüreyim konuşmaya töbe töbe

gerçi şimdi sen onda evet dersin

• bu bakıs acısıyla zor tabi.

• sevmiyorsam sanırım umrumda olmazdı.

1|0
    0|0
  • Vicdan azabı çekerim ben niye sevmiyorum onu lan diye .

1|0
    0|0
    • evet bnde şuan bu durumdayım.

• ahaha aynen aynen aynen İskender haklı =)

• beni bu kadar çok seven biri vardı ama herşeyin karşılıklısı güzeldir dedim.. uzun zamandır görmüyorum kim bilir ne yapıyor...

0|0
    0|0
  • Yillardir neredeymis akli, gecmis ola.

0|0
    0|0
  • aşagıda bır arkadasın yorumunu okudum bu kadar sure içerısınde farketmedıysem demekkı ben de ıstemıyorum yazmıs çook çook da hak verdım ... kesınlıkle ole yanı ...bu senınle alakalı oluo ıstemıosam farketmek de ıstemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...