Yardımlarınız yorumlarınızda saklı kardeşlerim:(

Eski sevgilimin yeni sevgilisinin yeni sevgilisiyle eskiden cıkmıştım.

Geçen gün karşılaştık, şimdiki sevgilim sorunca aynen böyle söyledim.

Şu an itibariyle 48 saniye oldu hala cevap yazmıyor. Eskiden 20 saniyede hemen yazardı. :(

Şimdi ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
"Kim olursan ol gelme, ben mevlana değilim beni germe" yazdı. Şimdi ne demek istedi?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilimin yeni sevgilisinin yeni sevgilisiyle eskiden çıkmıştım olmaz . Eski sevgilimin yeni sevgilisinin eski sevgilisiyle eskiden çıkmıştım demek istedin sanırım ... Sen en iyisi Yeni bir sevgili bul o bunun cevabını verir . Veremez ise bir yenisini bul . Baktın 3 de cevap veren olmadı Bahcıvanı , Aşcıyı , olmadı şöförü dene . Bunlar yoksa dolmuşcu kesin cevap verir sana

0|1
    0|0
    • hahahahahha bak dolmuscu aklıma gelmedı aga ama ıyı oldu eyvallah sagolasın :) yok olmadı forklıftcı kamyoncuda yelpaze genişlemeye aday nasılsa demi aga :)))

• Forklifci , kamyoncu diyince şantiye ortamı geldi aklıma ... Şantiye ortamına düşersen mazallah kamyoncuya ulaşana kadar lanet okursun cevaba da sorana da dersin

Erkekler Ne Diyor 10

• eskiden yasanmis yeni iliskiler yeniden alevlenebileek eski duygulara gore daha yeni veya eski degildir tam aksine gebedir. bununla beraber yeniden yasanabilecek eski sevgiler yeni sevgilerin eskiden yasanmis sikintilarini yeniden alevlendirir ve sevgiyi eskitir. o yuzden sen bi eskici dukkani ac

1|0
    0|0
  • erkan kuleliının dedıgı gıbı ascı, bahcıvan, usak, ahcı bahcıvan!' bahcıvan usagı! ahcı usagı! donla sevıscek demıs adam cem yılmaz dan alıntı oldu bıraz ama bu soruya bu yorum

0|0
    0|0
  • Eskı sevgılımın sevgılısının sevgılısınden sonrakı yazıyı okumadım

1|0
    0|0
  • sorun sende galiba ne yapıyosun çorapmı degiştiyorsun sevgili bu yaaa sorun bile tekerlemeye dönmüş degiş tokuş yapmaktan :)

0|0
    0|0
  • akıl akıl demıs ustad gelde takıl 60 a kadar yolu var bekle atar! bu yazdıgını ceyar gorse kıskanır bu kadar entrıka neden dallas dızısınde yok dıye

0|0
    0|0
  • eski sevgilinin yeni sevgilisinin ikinci sevgilisinin kardesine verdigini soyle hemencik yazar emin ol

0|0
    0|0
  • :D hahahahaa cocuk felan mı bu mesela 16 mı yas?

1|0
    0|0
  • ne karışık ilişkilerdesn ya :D çık gel oradan

0|0
    0|0
  • :))

Sıkma canını

zamana yay , saniyelere takılma , hayatını yaşa

0|0
    0|0
  • kafa mı buluyosun kızım?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kuzum büyümemiş daha bu şutla gitsin ya

0|0
    0|0
  • :D:D ne diceyeceğini merak ediyorum cevap atarsa söyle buralardayım:)))

0|0
    0|0
  • =)) Cevap yazdı mı?

0|0
    0|0
  • e 48 saniye yazmadı diye nolabilir ki . hemen cevap atmayabilir. tekerlemeye dönmüş :)

0|0
    0|0
  • Yol verdim demek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...