Futboldan nefret ediyorum bu itici mi?

Çevremdeki herkes çok yobaz. Erkek adam futbol izler erkek adam futbol oynar.. yaa arkadaş sevmiyorum. Sevgilimde bana sen niye sevmiyon erkek değilmisin diyo. Herkes biliyo ben boks ve kick boks hastasıyım hem idmana giderim hem cumartesileri Kanaltürk den izlerim bazende youtubeden izlerim. Bu spor bana daha iyi geliyo. Siz ne düşünüyosunuz?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Yo itici değil bence bende denk gelirse izliyorum kanaltürk ü güzel oluyor :D

0|0
    0|0
    • Malesef kick boks çok nadir çıkıyo ama boksta biraz iyi oluyo çok zevkli yaaa. Ben kick boksa ilk gittiğim zamanlar babam bana zaten sal aksın boksta kafana yumruk alcen iyice sala k olcen diyodu :D

• Hahahah :D babaya bak :D

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bence daha cekici :D 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zevkler ve renkler tartışılmaz. Eşin rahat edicek desene 😄

0|0
    0|0
    • Hiç sanmam boks sevdiğim için benim adamım yenildiği zaman eşimle rövanş maçı yaparız :D

• Karı koca düşünsene birbirinizle boks yapıyosunuz baya bir boks yaptıktan sonra eşin seni kickboks tekniği ile alıp yere atıyo nazikce ve üstüne yatıyo seni pes ettirmek için. Ama olay ordan farklı yerlere gidiyo hoooop gece olmuştur. Bence en romantik gün bu söylediğimdir . Yani senin boksa gitmen önemli değil eşinin bilmesi gerekli. O değilde ilk zamanlar canım cicim aylarımda eğlence olur 5 10 yıl sonra bir kavga ediyonuz uçan tekmeler havada dolanır :D

• Bundan bu sonuca varmak lazım ki spor insana ömür boyu her aşamada lazım gece gündüz, dışarı ev, genclik yaşlılık😄

• Evet itici futbol candır

0|0
    0|1
  • itici değil

0|0
    0|0
  • Bende nefret ederim ne anliyosa salaklar.

0|0
    0|0
  • değişik herkes sevmek zorunda değil tabiki

0|0
    0|0
  • Evet o yobazlardan uzak bir erkeksin ne kadar güzel birşey.

0|0
    0|0
  • Bence bosver takma kimseyi hatta onlara inat diziye filan sar. Bende futbolu cok seviyorum hemen hemen buyuk liglerin hepsini takip ederim bana da sen ne biçim kizsin diyolar yakinda onlara inat iddia oynayacam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olabilir yani zevkler ve renkler tartışılmaz

0|0
    0|0
  • Olabilir kanka

0|0
    0|0
  • Itici

0|0
    0|0