Metalciler spor yapar mı?

ya ben metalcilerin disiplinli bir şekilde spor yapamaz gibi geliyor kendimden biliyorum birazda etrafımda benim gibibiride yok içe kapanığım ya metalci dediğin gece yatmak bilmez sabah kalmak bilmez bende öyleyim, metalci dediğin canı istemedikçe yemek yemez sokakta köfte ekmek vs yer, alkol tüketir ben mesela spor yapıyorum ama 72 kilodan yukarı çıkamıyorum bu aralar metalci olup disiplinli olan var mı kimlik bunalımı yaşıyacam yakında, çok saçma soru biliyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• zayıf oluruz, kaide budur, body building yapan metalci mi olur :D

1|1
    0|0
    • aynen metalci dediğin zayıf hafif bira göbekli bakımsız olur :D

• o kadarda göbekli demedim hafif bira göbeği işte

• ha tamam o zaman :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Metali de sporu da severim

0|0
    1|0
    • kaçta uyuyorsun kaçta kalkıyorsun düzenli yemeğini yiyormusun

• Uyku düzenim de yok , yemek düzenim de malesef :D

• işte bende ondan bahsediyorum kadın olduğun için sen bubnları yapmasanda olur kilolarca kas kazanmaya niyetli değilsin ama bizim işimiz zor metobolizmamızda yüksek bunların hepsi düzene girse hızlı kas yapıyorum ama hiç disiplinli değilim

Erkekler Ne Diyor 3

• Metalci demek bunlar mi demek yani metal muzik seven insan bunlar mi oluyir veya bunalr olan metal mi seviyor ulan ne mal ınsnalar var ya

1|0
    0|0
  • Benim tanıdığım bir sürü metalci var. Sabah işe gidip akşam eve geliyolar. Argon paslanmaz ustası hepsi

1|0
    0|0
  • spor salonuna giderken mp3 e her zaman metal şarkıların yüklüyordum çok işe yarıyor idmanda

0|0
    0|0
Yükleniyor...